Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, értékelitek, ha egy...

Fiúk, értékelitek, ha egy lány még szűz? és hogy ti lehettek neki az első?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nagyon is. Az én első bnőm nem volt szűz sajnos. Aztán jártam egy lánnyal, aki még szűz volt. Tudtam, hogy nem lesz az enyém egy életre, hát meghagytam a szüzességét.
2009. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Lány vagyok. Én 20 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet, és a barátom örült neki nagyon. A mai napig szokta mondogatni, hogy ez milyen jó érzés neki, főleg az, hogy azóta sem feküdtem le senkivel rajta kívül. 2 év telt el azóta, mióta először lefeküdtem vele. Úgy érzem, ez is hozzájárult ahhoz, hogy nagyon szeret.
2009. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én biztosan értékelem, és szerintem az egyenesen "megtiszteltetés" hogy ha valakinél "első" az ember.
2009. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Az tuti,hatalmas megtszteltetés és jó érzés,h valaki oda adja amit a legjobban félt a világon:D
2009. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

sztem sokan értékelik =)

az elsőtől nagyon szép dolog amit tett :D (bár sztem a lány nem fogja egyből megtalálni élete szerelmét,nem fog addig várni amíg vki elveszi feleségül :)

16/L

2009. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
értékelem, de nem magasztalaom fel az egekig.. nem vagyok az a fajta pasi aki ha nem szűz a lány nem kezd vele.. ha én voltam már több nővel ő miért ne lehetett volna több pasival?
2009. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
puszilok mindenkit aki lepontozott:)
2009. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!