Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha azt mondom, a suliba a...

Ha azt mondom, a suliba a lányoknak, hogy már én is elvesztettem a szüzességemet és le is feküdtem egy fiúval, akkor ha nem, akkor az kiderülhet valahogy?

Figyelt kérdés
Azt a nem szűz lányok meglátják?

2012. szept. 8. 23:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
Igen, a röntgenszemükkel benéznek a vaginádba, és megtalálják a szűzhártyádat.
2012. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dehogy látják meg -.- de miért szégyelled, hogy szűz vagy? (mondjuk én a helyedbe nem mondanék semmit mert kb. semmi közük hozzá)
2012. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De mindenki azt mondja, hogy még dedós vagyok és senki sem barátkozik így velem. és előttem csak pusmognak.
2012. szept. 8. 23:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy látják! Semmi közük hozzá mellesleg. Nem kell szégyellni hogy szűz vagy, legyél büszke rá és annak add, aki majd megérdemli. 19/F
2012. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menő ha egy lány szűz. Mármint egy ideig biztos jó :) (nem használt) :D
2012. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Megcsinálhatod.De akkor már dedós ribancnak fognak nevezni.
2012. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem csinálnám meg, csak azt mondanám
2012. szept. 8. 23:52
 8/17 szaffi123 válasza:
szerintem szard le ki mit mond...12 osztályos vagyok végzős, és vanak osztálytársaim akik még szüzek.Te hány éves avgy? ne foglalkozz vele 17 voltam mikor elvesztettem avval aki szeretek, és majdnem három éve együtt vagyunk és ő is szüz volt, ő is velem veszítette el..és nekem is a barátnőim szinte elöbb elvesztették, de mondjuk mi elmondtuk egymásnak mert mi nem voltunk olyanoik mint a te barátnőid, és büszke vagyok rá hogy olyan késön vesztettem el:)
2012. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mondjuk ha megkérdezik kivel és te csak hebegsz habogsz vagy mondasz valakit akit ismernek és ő nem támasztja alá hogy alád támasztott
2012. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? honnan a fr*ncból látnák meg?

Az írásodból ítélve csak egy kis "dedós" vagy.. komolyan.. ha pl. 17 vagy ezt tudhatnád, ha meg kb. 12 akkor mi a fr*ncnak akarsz egy kis pisis ribanc lenni? Örülj neki, hogy te különb vagy az osztálytársaidnál..

amúgy meg én itt vagyok17 éves és még szűz vagyok, még barátom sem volt ami egy hétnél tovább tartott volna, és még nme is csókolóztam.. na.. és?? ettől most rosszabb vagyok mint bárki más? ugyan már.. -.-"

2012. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!