Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha azt mondom, a suliba a...

Ha azt mondom, a suliba a lányoknak, hogy már én is elvesztettem a szüzességemet és le is feküdtem egy fiúval, akkor ha nem, akkor az kiderülhet valahogy?

Figyelt kérdés
Azt a nem szűz lányok meglátják?

2012. szept. 8. 23:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
15 Vagyok és mindjárt 16. és nem is vagyok pisis, csak ők mindják és ha azt mondom, hogy voltam már valakivel, akkor ők sem mondanának annak. Csak félek, hogy kiderül, hogy nem voltam senkivel, mert ha kérdezik akkor nem tudom elmondani, hogy milyen volt.Vagy esetleg azt mondom, hogy ez csak rám tartozik.
2012. szept. 9. 00:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy kis hülye pisis vagy ha ilyeneket találsz ki -.-
2012. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De kiasz*rnak van köze hozzá? engem sem kérdezget senki hogy "te már lefeküdtél valakivel?" plusz még a te korodban ez nme tök mindegy? komolyan.. ennyire egy gusztustalan ribanc mindenki? O.o ne találj ki hülyeségeket, mert ugy is kiderül, és az még gázabb.. -.-"
2012. szept. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
plusz nme ettől leszel nagy..
2012. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, és a priviket is köszi.

Most tényleg szégyenlem magam.

És nem is fog érdekelni, hogy ki mit mond és mindig csak azt fogom mondani, hogy ez nem érdekes és csak mosolyogni fogok rájuk. És furdalja a kíváncsiság Őket, hogy megtörtént e vagy nem.

Köszi és sziasztok. Üdv Bogi

2012. szept. 9. 09:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :)
2012. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ha fiú vagy, gyanús lehet
2012. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!