Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Én is tudom, hogy ez még elég kevés idő. Még mielőtt összejöttünk, tisztában volt vele, hogy én nem fogok lefeküdni vele, de nem érdekelte, elvégre nem is ez volt ez volt a szándéka. Viszont most ez változott. Ő is szeretné, én is. Talán még várok egy hónapot. Szerintetek nagyon korai? Ne írjatok bunkó válaszokat, légyszíves.
2012. szept. 12. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha szereted,megbízol benne és te is kívánod akkor szerintem nem korai,ezt neked kell érezned ne törődj avval más mit szólna hozzá,tedd azt ami jólesik !!! :)
2012. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!" :D
2012. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
87%

először is: előre is bocsi tényleg sajnálom de.. ez volt a célja. ha be veszed h 1 veled nagyjából 1korú hapi nem akar szexelni akkor nem picit vagy naiv még a korodhoz mérten is.

amíg felmerül a kérdés részedről h korai-e addig korai. ha első alkalom lesz neked akkor a 2 hónap bőven korai maga az h 16 v már úgy a belefér kategória.

2012. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

Yoda:

"Tedd vagy ne tedd a mesében

is ez állt régen és én elhittem"

2012. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy ő is akarja, de nem erőlteti, ha nem akarom akkor nem. Amúgy ha az előző barátnőjével még kb. 1 hétig együtt maradt volna, akkor simán "megfekteti". Mégis összejött velem, pedig tudta, hogy én nem fogok vele lefeküdni. :) De még én sem vagyok benne biztos, ha 1-2 hónapot még együtt maradunk akkor már biztos vagyok ebben az egészben. :D
2012. szept. 12. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
a #3-asnak eleg nagy igaza van, amig benned felmerul h korai addig korai, ha pl erre a kerdesre kapsz 1 oolyan valszt hogy csk a szexet akarja es te tiltakozol akkor azt jelenti hogy te is akaord, de telleg ha 16 evesen nem akar lefekudni veled(ahogy o elmondta} akkor baj van vele, de ha te akarod akkor nem tud senki megallitani
2012. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, nyeregben vagy, te irányítasz! Azt viszont jó ha tudod, hogy lehet, hogy már csak egy hét kell majd nálad is, hogy kettyitsetek, de tőled is búcsút vesz addigra, mert a tesztoszteront ti ketten együtt sem uralhatjátok! Főleg úgy nem, hogy közben meg folyamatosan cicázol vele!
2012. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Sose értettem ezt a hisztit, hogy 'még csak 2 hónapja vagyunk együtt, korai lefeküdni'

Ha dugni akartok, dugjatok, nem kell a műbalhé.

Ha 2 nap után fekszel le vele, akkor sincs senkinek semmi köze hozzá.

2012. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy évet, ha igazán érdedled a srácot kivárja.
2012. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egyértelmű hogy ha egy fiú jár egy lánnyal ilyen korban már mindenképpen érdekli a sex.Nincs olyan fiú akit ne érdekelne.De ezt nem így kell nézni, akkor korai ha nembízol benne meg problémáid vannak vele.Az meg szép dolog hogy vár veled de egyértelmű hogy megakar kettyinteni.
2012. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!