Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtünk a párommal!...

Lefeküdtünk a párommal! Szerintetek darab fa voltam vagy aggodalomra nincs ok?

Figyelt kérdés

Részleteket most nem szeretnék taglalni nem vagyok túl tapasztalt ez volt a második alkalom hogy lefeküdtem valakivel. Buliban voltunk,misszionárius pózban voltunk, egyszer pár egy kicsit oldalról is. Igyekeztem nem darab fa lenni,segíteni a derekammal, simogattam a testét és néha megpusziltam, sóhajtottam. De mégis van egy olyan érzésem hogy kellemetlen hogy az egész nagy részét ő csinálta. S nem éreztem magam annyira biztosnak hogy átvegyem az irányítást, majd "legközelebb", ha egyáltalán lesz még olyan.

Bocsi ha zavaros a kérdés, ha nem tudjátok lefordítani akkor inkább úgy kérdezem hogy számotokra hol kezdődik a "nő az ágyban" és hol végződik a "feküdt mint egy darab fa" ?


2012. szept. 25. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

én nem igazán szoktam emlékezni egy szenvedélyes dugás után arra, hogy miket csináltam közben...


Nem tudod elengedni magad. Ne magadra figyelj, hanem a párodra. ;)

2012. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsönek...LAZÌÌÌTSSSS! No PARA!
2012. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár több nőt érdekelne, hogy milyen az ágyban és ez nem mindegyik csak a férfitól várná a "csodát"! Persze tisztelet a kivételnek!
2012. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nő ott kezdődik az ágyban, ha szenvedélyes. Nem fekszik le valakivel csak azért, mert szépen megkérik rá, csak akkor, ha ő is nagyon kívánja a másikat. És akkor fel sem merülnek ilyen kérdések benne! A szex nem színház, hogy forgatókönyv szerint puszilkózzunk, meg sóhajtozzunk.
2012. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Traune ***** válasza:
57%
a darab fa azt jelenti hogy egyhelyben fekszik, ha dugom se mozdul odébb kb és csöndben van. Szerintem meg a párod mondja épp hogy milyen pozitúrában szeretné, ha misszionárius/kutya/oldalról vagy ilyesmi akkor annyi a dolgod hogy élvezed!! és ezt azért tudasd a csávóval is szóval ne csöndben magadban gondolkodj hogy ez tök kellemes :D én külön gerjedek rá ha hallom nyögni a barátnőm és azt is ha karmolja a hátamat. lehet csak én vagyok kicsit beteg :/ de például barátnőm nekem is szokta mondani hogy mindig én csinálok mindent. engem pont nem zavar mert szerintem nem is. Ha mondom jöjjön fölém fölém jön és úgy odateszi magát hogy csak na :D lazulj, élvezd. ha pedig olyan pózban vagytok hogy neked kéne mozogni, úgy mozogj hogy élvezd, ha élvezed nyílván mozogsz közben akkor pedig neki is jó :) Amugy egy alkalommal lökd le magadról oldalra (közben csábos tekintet nehogy azt higgye hogy abba akarod hagyni) és vetődj fölé, ülj bele a farkába és egy anyatigris tekintetével. MOST ÉN JÖVÖK!! hidd el hatásos lesz ;) bocs a regényért *-*
2012. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Traune, b+ a hideg is kirázott... :))


amúgy igen. Ezt kell csiná'nieee...

2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Traune ***** válasza:
most melyik részre gondolsz? :D
2012. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

várj, összegzem:

lefeküdtél a "Pároddal" egy BULIBAN, és abban sem vagy biztos, hogy LESZ-E LEGKÖZELEBB, de azért a csávó a PÁROD... :D

2012. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első alkalom után sem lett második. Ez is csak egy buliban dugás volt. Kis szajha.
2012. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor csak a kérdést olvastam, azt hittem mellékeltél egy videót is:D
2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!