Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire tartjátok jónak azt a felfogást, hogy pasi lehet nagyobb darab, de nő nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jó vagy rossz szerintem. Neked ilyen a felfogásod, másnak meg másmilyen, ennyi:)

Ha neked a vékony lányok tetszenek annak ellenére is, hogy nagyobb darab vagy, akkor sincs semmi veszve, a lányoknak is különböző típusú férfiak tetszenek meg.

2012. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz a nagyobb darabon, kövér is?
2012. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha direkt elitéled azokat a nőket, beszólsz nekik, kevesebb tisztelet adsz nekik akkor az szerintem baj. Ha szerelmi életedre gondolsz az a te dolgot. Mindenkinek más jön be.
2012. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy darab ( 181 cm, 70 kiló) pocakom is alig van, nekem a nálam pár centivel alacsonyabb, vékony lányok jönnek be :D. Mindenkinek más jön be, ismerek olyan vékony srácot, akinek a "pufik" jönnek be, szerinte aranyosak :D


16/F

2012. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy le leszek pontozva de én egyet értek. Persze nem minden esetben, ha a nö alapbol kövér, vagy beteg, arrol persze nem tehet:)
2012. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem is ez igy helyenvalo, hogy a ferfi legyen a nagyobb darab.
2012. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is:) Durva azt làtni, amikor forditva van, olyankor olyan, mintha megcserélödtek volna a szerepek...Nàlunk is, én se vagyok egy kis darab de pàrom ruhàiba 2x belefélek:))
2012. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!