Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LÁNYOK! Nektek mennyire fájt...

LÁNYOK! Nektek mennyire fájt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt az első?Én rengeteget parázok azon, hogy ha majd elhatározzuk magukat a párommal hogy lefekszünk,mennyire fog fájni.
2012. szept. 28. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt kellemes,de azért ki lehet bírni!!!!:)

Szóval azért annyira nem fájt,főleg ha közben figyel rád a párod és gyengéd!!!

2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a párod türelmes, figyel rád, és nem extrém méretei vannak, akkor nem fog nagyon fájni.


24/N

2012. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt + nem is véreztem, pedig az illetőnek elég méretes pénisze volt. De vigyázott, és nem tolta be rögtön tövig, semmi. Én rögtön élveztem, szóval ha figyel rád a pasi, akkor minden oks :) Ne parázz
2012. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mivel még szüz vagyok de szerintem ez egyén függő kinek milyen vastag / vékony a szüz hártyája vagy kinek mennyi idegvégződés vagy erek vannak benne ez tényleg egyéntől függ . Ugyan úgy mint a szülés valakinek egy tolásra ki jön a baba de valakinek császározni kell . meg szerintem ha közbe még csokolgat is meg simogat meg ilyenek meg beszél is hozzád a figyelmed nem azon lesz h mennyire fáj hanem hogy mit mond meg ilyesmi :)
2012. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából nekem az első alkalom legelején volt picit kellemetlen, szorító érzés, de aztán pár perc múlva kellemessé vált. Aztán egyre jobb lett, és a második alkalom már egyáltalán nem fájt, nagyon jó volt. (:
2012. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! :)

És az télleg igaz hogy a 2. és a 3. is valakinek fáj?

2012. szept. 29. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,megesik, bár nem annyira mint az első,mivel az elsőnél a szűzhártya átszúrása miatt is nagyobb lehet a fájdalom (kinek milyen rugalmas). De ez is relatív. Mivel a hüvely ugyanúgy összehúzódik, az első alkalmakkor még lehet, szűkebb vagy, és ezért fáj picit.
2012. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem volt vészes az első. Pedig én is nagyon féltem,h fájni fog. Persze nem élveztem meg egy picit vérzett is utána. A 2. vagy 3.alkalom már kicsit sem fájt, sőt jó volt. Szóval ne aggódj!
2012. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!