Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy álljak meg a prostiknál?

Hogy álljak meg a prostiknál?

Figyelt kérdés

Mit kell kérdezni, és kocsiban lehet e szexelni?

Kicsit félek, hogy nem felel meg az igényeimnek, meg ilyesmi, amúgy volt már közöttetek olyan aki kipróbálta?

HOgy működik egy ilyen?



2012. szept. 28. 22:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nagyon sokan kipróbálták,de mindenki tagadni fogja :) Mondjuk,kezd azzal,hogy mennyi? :D
2012. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
oda állsz elé kocsival és : mennyi egy menet? aztán elmondja beül a kocsidba és te ott neki esel ő meg kilopja a pénztárcádat és nem 6ezret adsz neki hanem 25ezret plusz minden iratot :D
2012. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj, és kérdezd meg, kocsiban szexel-e, és mit vállal. Azután mondd, hogy köszi, és gondolkodol, mert még nem voltál, és visszajössz, ha érdekel. Az a legalsó kategória, aki az utcán áll, árban a legolcsóbb, percekben a legkevesebb, higiéniában a legbizonytalanabb. Egész éjszakás vagy többórás lányt a neten keress, többe kerül, de pl. vannak mellékállású örömlányok, akikkel havi támogatásért is lehetsz, az a legolcsóbb, nemtom, mennyit szánsz rá. Lány vagyok, csak figyeltem ezeket a dolgokat.:)
2012. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azerintem tízezer már egy reális ár.

Attól többet nem szívesen fizetnék szexért.

2012. szept. 28. 22:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megállsz, odamegy, megkérdezi, hogy melyik szolgáltatást vennéd igénybe :D Vagy te rákérdezel, hogy mik a tarifák. Ha megfelelő méretű a kocsid, akkor hátrébb csúsztatod az ülést és ott is el lehet intézni, ha nem, akkor félig-meddig azon kívül is elképzelhető (nyilván nem télen, és nem közvetlenül a főút szélén, ahol mindenki lát). Mikor megvettem a kocsimat, én is kipróbáltam, hogy hogy is működik ez, nem fogom tagadni. De én is jobban ajánlom az olyan lányokat, akik lakásban fogadnak és órára/félórára be lehet fizetni náluk. Ott jóval nagyobb az esélye, hogy azt kapod, amit szeretnél, ezt előtte részletesen le is tisztázhatod vele akár telefonon vagy személyesen, és kirabolni sem fog.
2012. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó, de ez a kocsibabeszállós az 5-10 perc és 5 E alatt van, a saját lakásán fogadós meg legalább 30 E. A kettő közti árkategóriáról nem tudok semmit. Esetleg masszázsszalon... fél-háromnegyed órás masszázs erotikus befejezéssel (kézzel) lehet 10 E. tippelek csak.
2012. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Subaru Foresterben csak elférnénk :)

Masszázsszalonban is van ilyesmi? :o

De gondolom csak akkor ha bejövök a csajnak aki masszíroz, amúgy meg szégyellném megkérni.

2012. szept. 28. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem-neeem, van kifejezetten OLYAN masszázsszalon, érted. Nem gyógymasszázs, hanem erotikus maszsázs. (Ne keverjük, ezt az OKJ-s gyógymasszőrök nevében kérem!:)))

Annak a lánynak ugyanúgy hivatalból "jössz be", mint az utcán lévőnek. Lehet még striptease-bárban is lányokat venni, az ott táncoló meztelen lányokat, de nem tudom, mennyiért.

2012. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt találtam neke,d az első találat volt: [link]
2012. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez vicces. Subarura futja az eszedből, de leszólítani egy lányt, elvinni egy randira ahol megismered(=ingyen séta), legközelebb valami beülős helyre, mondjuk teázni (max. ezer forint) és utána felviszed - erre meg nincs eszed?
2012. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!