Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyankor mi a legjobb, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi a legjobb, ha van egy boldog párkapcsolatom hosszú ideje, de lehet, hogy jobb lenne most, ha egyedül lennék inkább?

Figyelt kérdés
de félek, hogy amíg rájövök, h mégis jobb vele, mint egyedül, addigra már végleg vége, minden téren...
2010. aug. 11. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg kiszeretsz belőle aztán mehetsz tombolni. A kecske is és a káposzta is.
2010. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Soha ne hagyd el,ha szereted! Mert megbánod! Én is így voltam..kértem szünetet! Megkaptam..egy életre..azóta is szívom..:((
2010. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

értelmesebb és komolyabb válaszokat várok...

szeretem a páromat, de lehet, hogy jót tenne, ha egyedül lennék, nem kéne férfiakra gondolnom...

de félek, hogy ha "szünetet" kérnék, és utána visszatérnék hozzá, már késő lenne... de ha nem is, már nem lenne az igazi...:S

2010. aug. 11. 14:47
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2.nak!!!!
2010. aug. 11. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha boldog párkapcsolat, akkor nem értem mi a baj?
2010. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a kapcsolattal van baj, hanem az én lelkem háborog teljesen más dolgok miatt... nagyon ki vagyok lelkileg(de ehhez neki semmi köze, csak velem kapcsolatos)
2010. aug. 11. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Ha én ilyet mondanék a páromnak, akkor nem értené. Nem értené, hogy ő miért nem tud nekem segíteni, megnyugtatni, stb. Párszor voltam úgy, hogy jó lenne most kicsit egyedül lenni és próbáltam neki elmagyarázni. Aztán 10 perc múlva rájöttem, hoyg egyedül se jobb, és őt is megbántottam.

nem tudsz elmenni barátnőkkel nyaralni? őnekik mégis könnyebb azt modnani, hogy egy délelőttöt egyedül szeretnél lenni... vagy esetleg szülőkkel? Azt nem javasolnám, hogy hazudd, hogy másokkal mész, mert visszájára is elsülhet. ennél többet nem hiszem, hogy tehetsz...

2010. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát 3 napra elmegyek még 2x is, de én hosszabb kötöttségek nélküli idpőszakra gondoltam...

de köszönöm a válaszodat, hasznos volt!

2010. aug. 11. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:

nem, nem lenne jobb. ha szereted, akkor nem.

most sz.ptam be ezt... azt hittem én majd olyan k.va boldog leszek egyedül, meg hogy már szar a kapcsolatunk, erre teljesen összeomlottam.

2010. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Elmesélem az én sztorimat! Bár lehet, hogy hozzátok képest még gyerek vagyok. 20 éves vagyok, szüleimmel élek, lány vagyok. Anyámnak (mióta pasijaim vannak, 15-16 éves korom óta) minden barátommal baja van. Akármilyen, ő talál benne valamit, ami nem tetszik neki, azzal fenyeget évek óta, hogyha nem hagyom el a barátom, kirak itthonról. Sose hagytam el miatta egy barátomat se, most is ugyanez a helyzet. Van egy barátom fél éve, anyám életében egyszer látta, és azt mondta, hogyha nem szakítok vele, vagy börtönbe juttatja (nincs alapja csak kitalálta) vagy kirak itthonról. Mondtam neki oké, nem fejezem be az egyetemet (amit csak az ő kedve miatt kezdtem el), elmegyek dolgozni, vagy adok a házba, vagy elmegyek albérletbe, utána semmi beleszólása nem lesz az életem egyik részébe sem.

Bár nem tudom, hogy a te lelked miért háborog, engem évek óta, mint látod lelki terrorban tart a saját anyám, de most belefáradtam. Nem hagyom neki, hogy elválasszon attól, akit szeretek, csak mert neki nem tetszik a barátom pofája valamiért. Ha valaha vége lesz a kapcsolatomnak, akkor így jártam, de amíg jól érezzünk magunkat a másikkal, minden teljesen tökéletesen működik, addig hadd érezzem már jól magam! Néha én is úgy érzem, hogyha pl. most nem lenne ez a fiú, mennyivel könnyebb lenne minden. Anyám sem veszekedne velem (bár akkor találna más hülyeséget), nem fenyegetne a veszély, hogy anyám kirak, és a kapcsolatban lévő kis problémák miatt sem enné a fene az agyam, lelkem. De hát ez ezzel jár.

Szerintem semmiképp ne hagyd el a barátod, szünetet se kérj tőle. Megbánnád!

2010. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!