Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés szeretkezni? 18/F

Milyen érzés szeretkezni? 18/F

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok sajnos.

2012. szept. 29. 21:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20-as, az első kedvesem is ilyen volt, akivel először csókolóztam, és a harmadik is, akivel először dugtunk.:)

Finom falat mindkettő, haaammm!!!:) Azóta is szerelmes vagyok beléjük.

2012. okt. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na már KEDVESEM is van, elég prűden fogalmaztok!
2012. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
20-as ne keseredj el eljön a te időd is,csak várd ki..és a ami a legfontosabb SOHA NE ADD FEL!!!!
2012. okt. 7. 11:13
 24/25 anonim válasza:
100%
20-as, énis ilyen vaok egy totál lúzer, én megértelek, de azért prostihoz ne menj mert akkor az életed legnagyobb hibáját követed el.Én várok, bár ahogy elnézem semmi értelme mert így még 30 évesen is szűz maradok, de bízom benne hogy történnek csodák és talán valamikor megtalálom a párom.A remény ha meg utoljára.
2012. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

20 as és 24 es.



Nem tudom hogy nézitek-e még a gyakorit..


De így 3 év után lett barátnőtök?


Én most vagyok 16 éves és teljesen rám illik amit a 20 as írt... Én is egyedül halok meg :(


De kiváncsi vagyok hogy ti találtatok-e valakit vagy nekem is az lesz-e a sorsom mint nektek. :/


F

2015. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!