Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés terhes nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés terhes nővel szeretkezni?

Figyelt kérdés
Ma, mikor voltam vásárolni, láttam egy párt. Szép, csinos szőke lány, helyes pasival. A lánynak tökéletes alakja volt, de látszott, hogy terhes. És elgondolkoztam... Milyen érzés Nektek, Férfiaknak, mikor a párotok hasa gömbölyödik a terhesség ideje alatt? Volt olyan, hogy esetleg zavart, vagy meg is undorodtatok tőle? Mármint, hogy ott az a kerek poci, a régi lapos has helyén, és ráadásul egy pici baba növekszik ott és ő is veletek van szex közben? Azért érdekel ennyire mert félek, hogy mi lesz, mikor majd én is terhes leszek és elkezdek megmásulni. Félek, hogy majd zavaró lesz... Ha van véleményetek, tapasztalatotok, légyszi mondjátok el :) az se baj, ha hosszú. Köszi! 23/L
2012. jún. 22. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szexeltem terhes nővel mikor még csak 10 hetes volt.Úgyhogy semmi különbség.Gondolom aztán később biztos más.Egyetlen pozitív oldala volt,jobbak voltak a mellei mint általában.
2012. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem olvastam azt a sort hogy "hogy mi lesz, mikor majd én is terhes leszek" azt hittem meleg vagy.
2012. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon kipróbálnám!


Pont ma gondoltam h megkérdezem hogy lenne-e itt olyan terhes nő aki egyedülálló de akar szexelni. :)

28F

2012. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tudom.Velem a párom ugyanúgy szexelt,de kicsit bizarr volt számomra.Mikor már nagyobb volt a poci akkor nem tudott rám feküdni,kutyapózban meg olyan idétlennek éreztem terhesen magamat!

Nyílván nem olyan terhesen mint nem terhesen,nem lehet vadulni meg ilyenek,de az csak 9 hónap.Mindenesetre nekem sokkal jobb pocak nélkül.

Pláne amúgy gondolj bele,hogy szexelsz,közben a gyerek meg belül rugdosódik,meg kidugdossa hol a könyökét,hol a lábát.Mondom egy picit bizarr :D

2012. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!