Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még manapság szűz...

Vannak még manapság szűz lányok 20-25 év felett?

Figyelt kérdés
Régebben nem az volt a természetes, hogy a nászéjszakán csinálja a pár elsőnek?:D

2012. okt. 3. 07:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Itt is sokan kérdezték már, hogy gáz-e, hogy ennyi idősen még nem vesztették el.
2012. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
43%

Az én környezetemben vannak, de kivétel nélkül mind csúnya.

Persze mindegyik áltatja magát valamivel(vallásba menekül vagy ő érettebb annál, h 14 évesen összefeküdjön valakivel, csak elfelejtette, h már 10 éve nem 14 éves)

2012. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Akkor jó, és mennyire gyakori?


Csak mert én általában ilyeneket látok:

"13 éves vagyok és még nem vesztettem el a szüzességem ez gáz??"

"Hogyan feküdhetnék le a pasimmal 15/l", stb

Én ezeket tartom furcsának :S

2012. okt. 3. 08:05
 4/28 anonim válasza:
21 felett voltam amikor elvesztettem a szüzessegemet, nos nem a naszejszakamon, de nem annyira regen, hogy ne nevezhessük "manapsagnak". Es nem azert mert csunya vagyok, nem vallasi okokbol, stb.
2012. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Csak a nagyon vallásosak, illetve akik a hercegre várnak fehér lovon.
2012. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Előfordulnak még ilyen lányok. És itt nem feltétlenül csak a csúnyákra kell gondolni. Tételezzük fel, hogy egy kisebb faluban él ez a szerencsétlen leányzó, ahol az emberek között jobban él a megbélyegzés szokása illetve a tradíciók (keresztény hagyományok tisztelete), és fél, ha korán elveszíti, megbélyegzik. Vagy talán a faluban nem akad számára szimpatikus srác (ha egyáltalán van srác a korosztályából). Akkor feküdjön össze valakivel, csak, hogy ne legyen szűz? De magával a lánnyal nincs semmi probléma, egész egyszerűen a körülmények játéka maradt meg az ártatlansága. És ez csak egy olyan élethelyzet, ahol a valláson kívül más okok vezetnek oda, hogy valaki később veszti el.
2012. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Inkább neveltetés kérdése, meg hogy milyen a szülők kapcsolata.
2012. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Először is, régebben az volt a természetes, hogy a lányok kb. 15-19 éves koruk körül megházasodtak. Ezek után a házasság előtti szex nem is annyira elkerülhetetlen.


Másodszor: régen is voltak félrekefélések, de azért volt mindenki "hivatalosan" szűz, mert rettentően féltek a megbélyegzéstől.

2012. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
41%
Az én nagylányom 17 éves,és ő is szűz!!Hál isten!!
2012. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

igen van

nekem szinte az összes barátnőm szűz még és már 20 felett vannak

én egyáltalán nem ítélem el őket, inkább nekem kellemetlen, ha szóba kerül a téma

egyébként nagyon csinos mindegyik, csak hát a fehér lovon érkező hercegre várnak..

2012. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!