Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy beszéljek vele erről?...

Hogy beszéljek vele erről? Lehet, hogy tudja? Miért hívott el?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és augusztusban volt a gólyatábor,ahol a végzősök szívattak minket meg volt este buli.Este már kicsit fáradt voltam és vízpart mellett voltunk és egyedül akartam lenni,szóval kicsit leültem a vízhez.Odajött mellém az egyik 12.-es srác és csak úgy elkezdett velem beszélgetni és odaadta a pulcsiját.Ez fura volt,mert tudtam,hogy ő a város egyik legnépszerűbb sráca,nem értettem,hogy miért pont velem van elfoglalva.Utána még másnap is beszélgettünk és ő hozott haza.Kicsit belezúgtam,mert azon kívül,hogy helyes,még kedves is volt velem és utána a suliban is beszélgettünk elég sokat meg esténként chateltünk vagy ő felhívott.


Pénteken volt a gólyabál és ott egész este együtt lógtunk,utána mondtam,hogy fáradt vagyok és inkább lelépek a legjobb barátnőmmel(úgy volt,hogy utána náluk alszom),de mondta,hogy inkább menjünk hozzájuk és filmezhetnénk vagy valami,mert az anyukája nincs otthon és amúgy sem zavarnék.Elvitt hozzájuk és elkezdtünk hülyéskedni,dvdztünk és beszélgettünk.Utána picit megváltozott a dolog közöttünk és elkezdtünk csókolózni,a többit ki tudjátok találni...A szexet leszámítva volt minden.

Az egész hétvégét együtt töltöttük,de arról nem annyira beszéltünk,hogy mi lesz ezek után.Mert tudom,hogy neki elég sok barátnője volt már és nem tudom,hogy csak egy kaland voltam-e neki,mert nem úgy viselkedett velem,de akkor is...Nekem még sosem volt barátom,teljesen tapasztalatlan vagyok minden téren,nem értem,hogy miért pont én kellenék neki,amikor bárkit megkaphat(és ezért elég sok barátnője volt már).Erre a hétre elutazott külföldre az apukájához,de minden nap beszélünk és mondta,hogy a hétvégén jön haza és mondta,hogy szombat este elmegy a barátaival moziba,elmehetnék velük én is,ha van kedvem,utána meg nála alhatnék esetleg.De nem tudom,hogy ő most arra számít-e,hogy lesz szex vagy csak hiányzom neki(folyton azt írja,hogy mindig rám gondol és hiányzok neki,de lehet,hogy ezt csak úgy írja).

De még nem beszéltünk arról,hogy nekem ő lenne az első vagyis lehet,hogy kikövetkeztette a múltkori dolgokból és nem tudom,hogy mondjam-e neki vagy sem.Nem akarom megijeszteni ezzel,de lehet,hogy tudnia kéne,nem?



15/L



2012. okt. 3. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel csak meg akar fektetni (úgy tűnik, nemsokára sikerrel is jár), szerintem pont lesz@rja, hogy szűz vagy-e, vagy sem.
2012. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jah! előttem szólónak van igaza!

nem nagyon akar sztem semmit!

2012. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok barátnője volt, de most belédszeretett, és veled akarja leélni az életét. Aha persze, teljesen valószínű... NŐJ FEL!
2012. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha csak azt akarná,akkor megtehette volna már a hétvégén is.Akkor nem kéne kedvesnek lennie velem meg elhívnia mindenhová.
2012. okt. 3. 18:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy most hú,velem akarja leélni az életét,de elég őszinte dolgokat mondott magáról és nem tűnt éppen úgy,mint aki hazudik.
2012. okt. 3. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Senki nem tervez hosszú távra olyan lányokkal, akiket ilyen könnyen és gyorsan meg lehet kapni.
2012. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Komolyan. De nem kéne lefeküdnöd vele a hétvégén. Menj csak el vele, legyetek együtt, de ne kerülj vele ennyire intim helyztetbe, egyrészt mert fiatal vagy hozzá (ő 18-19, ez ilyenkor sokat számít..), másrészt mert ha komoly dolgot tervezel, nem jó, ha ilyen könnyen megkaható vagy. Inkább beszélgessetek még, ismerd meg jobban. Akkor szexelj vele, ha biztos vagy a szándékaiban. :)
2012. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az eddigi barátnői is ilyen könnyen kapható lányok voltak. Te is csak addig fogsz hiányozni neki, amíg rá nem talál a következőre.
2012. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Huh. Ha el akar vinni a haverjaival moziba, akkor biztosan nagyon jó csajnak gondol. Ezzel a lendülettel felkérnélek, hogy azonnal felejtsd is el az ilyen bemondásokat, hogy miért pont én, mert feltehetően egész egyszerűen egy izgalmas, jó csaj vagy, és ha ezt gyorsan el is hiszed, akkor nem kell hetekig győzködni egyértelmű pontokról.

Na, ha eddig megvolnánk, akkor a hétvége. Igen, szeretkezni akar veled, és nem, még ne tedd meg. Ha találkoztok, és valamikor a mozi és némi intim találkozás után, de nem egy ottalvással, hozzá be nem menve, utána hazamész, mondd mondjuk azt, hogy szüleid azt mondták, éjfélre haza kell érned vagy valami hasonló, akkor azzal sikeresen jól érzitek magatokat, és őt is csak még jobban izgatni fogod. Emellett jobban teszed, ha megmondod, hogy még nem voltál senkivel, és ehhez kapcsolódva elmondod neki, hogy nagyon jó pasinak tartod, egészen megszeretted (nem kell még szerelemről beszélni, mert azt reflexszerűen ki akarná használni esetleg), de neked idő kell, több hónap is, hogy azt érezd, a kapcsolatnak van akkora értéke, hogy szeretkezni tudj vele. Addig persze lehet találkozni és csókolózni, meg amit még ki tudunk találni, de ne hagyd továbbmenni. Megjegyzem, 15 évesen nyugodtan várhatsz, nem kell rohanni ezzel, hónapok után, egy biztos kapcsolatban, egy olyan férfivel, akiben teljesen meg tudsz bízni, kezdj bármit is. Addig azért moziba elmehetsz vele. És gondolj arra, hogy azért hívott oda, hogy veled dicsekedhessen a barátainak. Akkor csak nem lehetsz hétköznapi nő?

2012. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem csak le akar fektetni... :/
2012. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!