Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek azzal a csajjal akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudok miről beszéljek egy csajjal akibe szerelmes vagyok? Facebookon gondolom mert élőben nincs lehetőségem találkozni vele csak suliban mivel osztálytársak vagyunk de ott nem tudok csak vele szóval maradt a facebook! 1-2 -szer beszélgettem vele de nem jutottunk sokáig csak suliról és nem tudom mit írjak neki milyen kérdéseket tegyek neki fel! Van pasija szóval csak össze akarok ismerkedni vele!

13/f



2012. szept. 22. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor viszonylag egyszerű a képlet, ha csak összeismerkednél Vele. Ugyanis ha erről van szó, akkor szinte akármi szóba jöhet Vele kapcsolatban. A hobbijai, a kedvenc kajája, az hogy hova szokott járni sulin kívül akár szórakozni, vagy összejárni barátokkal. Gondolom 13 évesen ilyen már van az életében, legalábbis mi a barátaimmal 13 évesen már kijártunk együtt a játszótérre dumálni, hülyülni. Szóval szerintem ilyesmiről is lehetne beszélnetek, vagy még a család is jó téma.
2012. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia ez elég egyszerű :) mondj neki szép dolgokat dicsérd őt.. :) én tudom hisz én is szerelmes vagyok)lány vagyok) és imádom h aaz a fiu dicsér :)
2012. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!