Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki nagyon korán veszítette...

Aki nagyon korán veszítette el a szüzességét, (akár nemi erőszak áldozataként is), sikerült később egy másik élményt tekinteni az elsőnek, és arra gondolni úgy, hogy A szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon kevés ember találkozik ezzel a problémával...

én ismertem egy lányt, akit először elég vonzónak találtam, de meglepően magányos, rideg és visszahúzódó volt

csak később tudtam meg, hogy ő is egy olyan bizonyos áldozat volt... :S

neki hosszú hosszú évek alatt nem sikerült túllépnie a történteken és attól félek, még nagyon sokáig nem is lesz rá képes...

2012. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

Én nem értek hozzá, de szerintem, ha előbb elképzeli magában, hogy találkozik egy rendes fiúval, aki nem csak szexet akar tőle, hanem meg is szeretné ismerni, és aztán ha megszeretik egymást és úgy érzi, megbízhat benne annyira, hogy ezt elmondja neki és a fiú megértően együtt érez vele, segíti támogatja, és egyszer egy meghitt pillanatban amikor nem is ők akarják, hanem csak magától megtörténik közöttük a szeretkezés, minden rendbe jön.


Szerintem itt kezdődik, mert amit nem képzelsz el, azt meg sem tudod valósítani.

De persze gondolom, mármint nem tudom csak lehet, hogy az első néhány alkalom visszahozza az emléket, mivel hozzátársult, de ha megértő, mármint ha valóban szeret a fiú, akkor türelmes lesz amíg magától ki nem futja magát a dolog. Csak szerintem nem szabad feladni a próbálkozást, mert szerintem minél többet próbálkoztok, annál hamarabb elmúlik, bár lehet, hogy őrültségeket beszélek, mondom én nem vagyok orvos.

De talán az a valószínűbb, hogy majd történik valami, aminek hatására közelebb kerültök egymáshoz, és az mindent elsöpör. Akkor csak a pillanat fog létezni.

2012. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Előző vagyok 23:56

Kérlek adj valami életjelet magadról, hogy tudjam, nem ölted meg magad az első válaszoló miatt, aki nagyon felelőtlenül válaszolt.

Bele se gondolt, hogy lehet, hogy rólad van szó, ha meg igen, akkor végtelenül ostoba.

Ezzel csak pont, hogy a tévhiteidet erősítette meg benned ráadásul pont péntek este, amikor gondolom egyedül otthon szomorkodtál.

Az a lány, akiről beszélt valószínűleg annyira félt a félelmeitől, hogy nem is mert barátot keresni magának, vagy ha igen, akkor mivel nem talált magának olyat, akit kedvelne,ismét bezárkózott.

Pedig semmi veszíteni valónk sincs az életben, ha tisztán látjuk.

2012. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ismét én



olyan nincs, hogy valaki éveken át minden hétvégén ismerkedik, de nem talál olyan embert, akihez mint ember is vonzódik.

Persze idő kérdése, de nem éveké:)

esetleg hónapoké, de lehet, hogy egyből szerencséje lesz

2012. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam internet közelében, nem, szerencsére nem rólam szól, csak annyiban "hasonló" a dolog, hogy én is megbántam az elsőt, mert igazából kényszerhelyzetbe keveredtem, nagyon szerettem az akkori barátomat, és több mint 7 hónapja voltam vele. Folyamatosan felhozta a témát, és tudom, hogy nem így kellett volna döntenem, de végül engedtem neki, mert nem akartam elveszíteni (bár ennek ellenére mégis sikerült) :/ A jelenlegi barátommal kellett volna megtörténnie a dolognak, és néha akaratlanul is azt "emlegetem" fel magamban mint első alkalom, amikor vele voltam először. Kíváncsi voltam mások tapasztalataira ilyen "rossz emlékek" kapcsán, ezért kevertem bele ezt a témát, bár így utólag lehet, hogy hiba volt. Osztálytársammal beszélgettem egyszer erröl, őt a bátyja erőszakolta meg többször is kiskorában, és nem tudtam, hogy hülyeséget mondanék-e ha ezt elmesélném neki, de szerintem ha elfelejteni nem is lehet ezeket soha, de talán lehet másra asszociálni az "első nagy alkalomról". Nem tudom, mennyire voltam érthető...
2012. okt. 7. 21:29
 6/8 anonim válasza:
Értem
2012. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hali!, és igen, lehet...

nekem nem a férjem volt az első, igazából csak a harmadik, de nem emlékszem már az első kettőre...arra igen, mikor volt, kivel, miért, de totál homály az egész, hogy mit hogyan csináltunk.nyolc éve vagyok a férjemmel, és teljes mértékben vallom, hogy a lelkem szüzességét neki adtam,ha a testit nem is...

2012. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, mint akit az 1. válaszoló ismer. Nem ismerkedek, vagy barátkozok, rideg és visszahúzódó vagyok, elutasítok mindenkit. :/ Nem karok ezen változtatni, nem akarok még egy "olyan" élményt.

16/L

2012. nov. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!