Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok és szűz....

19 éves vagyok és szűz. Lányok, ez gáz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sőt, már közelebb a 20-hoz, és még szűz vagyok. Igazából csak 2 barátnőm volt, ők sem sokáig, átlag egy hónap. Ennek sok oka van, de főleg én, túlságosan válogatós vagyok. A lényeg a következő: lányok, ha bármilyen körülmények között (új kapcsolat, hosszabb kapcsolat, egyéjszakás, stb.) éppen "kezdenétek lefeküdni" egy pasival, aki 19 és elmondja hogy szűz, mit mondanátok/gondolnátok? Zavarna titeket? Viccesnek találnátok? Kinevetnétek? Gáznak tartanátok? Esetleg aranyosnak? Szóval a véleményetek érdekel. Kort is kérek, ha lehet :)

2012. okt. 5. 00:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

én is 19 vagyok és szűz.


bár én elsősorban vallási megfontolásból.


És abban reménykedem, hogy szintén szűz lányt fogok találni magamnak.


Szerintem amúgy semmi gáz nincs abban, ha valaki az átlagosnál tovább vár. Ez érték, hidd el.


[link]

2012. okt. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

én férfi vagyok de ebben semmi kivetnivalót nem látok. sokan vannak akik 20 éves korukig semmilyen kapcsolatuk nem is volt még.

hosszútávú kapcsolatnál, aki tényleg szeret téged, annak ilyen apróságok nem számítanak.

2012. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

első, nagyon jó a belinkelt kép!

ez az, ez kellett gyakorira, a sok beképzelt nem szűz aki lenéz másokat, ez kellett nekik, ez a kép! :DDD ez az igazság, sajnos...

2012. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1.:

Én nem vallási megfontolásból, sőt, semmilyen megfontolásból és egyáltalán nem azért, mert én nem akartam. Nekem lassan már bárhogyan megfelelne, de sehogy nem jön össze. Gyorsan hozzáteszem, mielőtt még egy darab sz@rnak gondoltok, a lány az első kapcsolatomból, őt a mai napig úgy szeretem ahogy ember csak szerethet valakit, de mivel nála esélytelen hogy valaha is legyen folytatás, ezért mondom, hogy bármi jó lenne. De nem jön össze valahogy :)

2012. okt. 5. 00:40
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Haver, én 27 éves koromig semmit nem tudtam összehozni, még 1 randit sem. Szóval hozzám képest sehol nem vagy...

Remélem ettől jobb lett a kedved:)

2012. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2.:

Igen, eddig oké. Én sem félek attól, hogy ha mondjuk jövő héten találkozók a leendő feleségemmel, aztán 2-3 hónap múlva lefekszem vele, akkor kinevetne ezért vagy hasonló. Ugyanakkor ha igaz az, hogy mindenkinek van EGY igazi nagy Ő, akkor én azt az egyet 3,5 éve elvesztettem :) És még ha így is van, azért szeretném néha ezt is élvezni anélkül, hogy össze kéne jönnöm valakivel, akit nem szeretek (hogy erről ki mit gondol - mármint hogy bármilyen helyzetben benne lennék az elsőben -, nem érdekel). És ebben a helyzetben már másabb lenne, mert tegyük fel hogy egy egyéjszakás vagy egy rövid kapcsolat során jön el ez a pillanat, akkor viszont szégyellném magam egyrészt emiatt, másrészt mert biztos hogy hamar elmennék :) Természetesen ha életem szerelmével kezdenék bele, akkor tudnám, hogy ő megérti és segíteni fog - de hát őt nagyon régen elvesztettem...

2012. okt. 5. 00:46
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

"mielőtt még egy darab sz@rnak gondoltok"

nem értem miért kéne bárkinek is annak gondolnia téged. nem ettől lesz értékes v kevésbé értékes vki. ezt jobb, ha most jól a fejedbe vésed!

és ha vki annak gondol, az az ő baja, ne foglalkozz vele, ha nem is ismer egyáltalán, de mégis esetleg egy darab sz@rnak gondol.

2012. okt. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

1: A kép nagyon jó, szerintem is! :D


Kérdező, én 18 vagyok és lány, sokszor gondolok rá, gáz vagyok-e, de szerintem nem. Férfiaknál inkább csak furcsa, mivel nektek ez csak olyan könnyű, vagy nem tudom. Bocsi, nem akartalak megsérteni!

2012. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3,5 éve elvesztetted életed szerelmét. hidd el, találsz majd mást! én is éreztem úgy h vkit aztán soha nem fogok elfelejteni. hát én se tudom igazán, tényleg elfelejtettem-e, mert ha visszagondolok rá... érzek vmit. de nem foglalkozom ezzel már. majd lesz, ami lesz. lesz más :)
2012. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

majd lesz új életed szerelme!


ismerek pár olyat, aki szintén ilyen egyéjszakásba menekült, csak hogy végre meglegyen már a "nagy" esemény. És hidd el, hogy mind megbánták már. mert ott van ez az állandó bizonytalanság, hogy magad se tudod, hogy jó dolgot teszel-e, illetve megint ez az aggódás, hogy szűz vagy, valamint nem is szereted igazán, és hidd el, hogy szexelni csak olyannal érdemes, akit szeretsz, és ő is szeret!!! (még ha ez neked túl konzervatívnak is hallatszik, legalább az első alkalmat olyannal éld át, akit tényleg szeretsz).


Ja és az első lány, akiről írtál, hogy nagyon hiányzik neked... Érdekes. hasonló szituációban voltam én is, jártam egy lánnyal 3,5 éve egy hónapig, majd aztán úgy tűnt hogy örökre vége lett, de mindvégig küzdöttem, és most szeptemberben újra összejöttünk. Szóval hidd el, nincs lehetetlen.

2012. okt. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!