Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzesseg elvesztese, nem...

Szuzesseg elvesztese, nem ereztem semmit, lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam eloszor egyutt ugy a baratommal, meg szuz voltam. Eloszor 1-2 ujjat rakta be, majd a peniszet, viszont en nem erztem semmit! O 39 eves, tehat nem hinnem, hogy eltevesztette volna, lehet, hogy nem volt bennem? Hulyen hangzik tudom de nem ereztem egyaltalan! Par perc alatt elment, engem meg persze hagyott ugy ...
2012. okt. 9. 08:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2012. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az elősnél én sem éreztem semmit, sőt még után jó néhány alkalommal se...fokozatosan kezdett jobb lenni :)
2012. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Kicsi volt a p*cse..kicsi és vékony. Ráadásul még használni se tudja.

De tényleg, hány éves vagy???

2012. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Amikor a kulcscsomót elveszted elvileg ezt is lehet hallani, ahogy leejted. Én mégis sokszor vesztettem így el, hogy nem tűnt fel :D


A Zöld Bika beszélt :D Uff -ff

2012. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
En 25 on tul ...
2012. okt. 9. 09:21
 6/24 A kérdező kommentje:
De se fajdalom se semmi, nekem fura, vagy ilyen kicsi neki vagy melle rakta?
2012. okt. 9. 09:22
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Milyen szemét megjegyzés ez, utolsó!!

Szerintem meg jó, ha valaki vár addig, amíg normális embert talál. Nem kell gúnyolódni!

2012. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Semmit se éreztél? :D:D Azt se tudod hova dugta? Remélem ez kamu :D
2012. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Nagyon valószínű, hogy te túl nedves lettél és ráadásul a barátodnak meg kicsi a pénisze. Én is jártam így egy fiúval, hogy majdnem megkérdeztem közben, hogy bennem van-e, de nem akartam megbántani. A szüzesség elvesztése pedig nem mindenkinél jár vérzéssel és fájdalommal.
2012. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen semmit az egvilagon nem erztem, alig birtam ki rohoges nelkul, es hogy megkerdezzem, hogy bennem van-e?

Szerintetek lehet h bennem sem volt?

Nem vereztem bar egy par apro vercsik volt reggel a wc papiron.

2012. okt. 9. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!