Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzesseg elvesztese, nem...

Szuzesseg elvesztese, nem ereztem semmit, lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam eloszor egyutt ugy a baratommal, meg szuz voltam. Eloszor 1-2 ujjat rakta be, majd a peniszet, viszont en nem erztem semmit! O 39 eves, tehat nem hinnem, hogy eltevesztette volna, lehet, hogy nem volt bennem? Hulyen hangzik tudom de nem ereztem egyaltalan! Par perc alatt elment, engem meg persze hagyott ugy ...
2012. okt. 9. 08:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Inkább csak kicsi a p*öcse. De miért egy 39 évessel vagy?
2012. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Mert en is 30 fele vagyok.

Az ujjat jobban ereztem, meg az egyet is.

39 evesen csak jo helyre tette tan

2012. okt. 9. 10:14
 13/24 menta34 ***** válasza:

Szomorú ez az egész, és nem azért mert szűz voltál, vagy mert neki kicsi, hanem mert te ilyet választottál, neked ez kellett, egy pasi aki pár perc alatt végez és úgy hagy a végén. Kíváncsi lennék a szempontjaidra ami alapján neki adtad magad, de persze tudom, hogy ezt úgysem mondanád el őszintén.


hogy is szokták mondani? "így jártál"?

2012. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem elsietett dolog volt, 9 honapja ismerem, 3 honapha jarunk, es eddig nem volt ilyen :(
2012. okt. 9. 11:11
 15/24 A kérdező kommentje:

Es mar kb 4 szer egyutt aludtunk elotte.

Es mar en szerettem volna, o nem sietetett.

Nem bantam meg, de csalodtam benne :(

2012. okt. 9. 11:14
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz képest, hogy állítólag 30 körüli vagy, gondolkodásod/íráskézséged/fogalmazási stílusod egy 16 évesével alig ér fel.
2012. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Utolso, koszi kedves vagy

de mivel iPhonerol irok a londoni maganklinikarol mutet kozben, nezd el a hibakat.

2012. okt. 9. 12:09
 18/24 anonim ***** válasza:
ha annyi idős korodig nem maszturbáltál rendesen akkor a szervezeted hozzászokott ahhoz hogy nincs orgazmus, akkor nem is lesz vagy csak nehezen. ezt vhol olvastam
2012. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
De nemghogy orgazmusom nem volt , egyaltalan nem ereztem semmit az egvilagon , mintha levego lett volna csak.
2012. okt. 9. 17:28
 20/24 anonim ***** válasza:
"de mivel iPhonerol irok a londoni maganklinikarol mutet kozben, nezd el a hibakat." mivan? XD
2012. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!