Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon ciki az ha...

Szerintetek nagyon ciki az ha egy csaj lefekszik egy szulinapi bulin a legjobb fiu baratjaval? A fiu 15 én 14;-)

Figyelt kérdés
hozza teszem h a fiu tetszik <3

#elso.szex.ciki
2012. okt. 14. 09:16
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Őszintén szólva ezt, csak te tudhatod. Ha egyszerűen így akarsz neki szerelmet vallani, ez a lehető legszarabb módja. Ciki lesz. Nem másoknak, nektek. Csak képzeld el a szituációt: Hello, szia, tudod én tényleg nagyon szeretlek, ezért leszoplak utána meg dugunk. Nem az életkoroddal van a legnagyobb probléma, hanem azzal, hogy szerintem lelkileg nem vagy rá felkészülve. Mondjon akárki bármit, először kell hozzá némi gusztus. Ezt nem szerelmi vallomásként szokás megtenni. Mondhatjátok, hogy tévedek, de ha végiggondolod reálisan, és úgy érzed jól fog elsülni ( haha szóvicc ) akkor tedd meg :) Csak Isten szerelmére vegyél egy csomag gumit....
2012. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!