Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16éves lány vagyok. Ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

16éves lány vagyok. Ciki ha mégsose csokoloztam. Sőt még barátom se voltsoha. Most van egy fiu akinek én is teccek. A fiu legjobb haverja szerint. De félekaz elsőcsoktol mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem ciki egyáltalán, hogy még nem csókolóztál. az se hogy ha barátod se volt még. ez csak a jelenkor hülyesége. először, ha valaki tetszik, és beszélőviszonyba vagytok, elfogsz jutni abba az állapotba, mikor már valóban azon filózol hogy mikor jön az első csók. nem kell félni tőle, nem fog fájni, meg ijenek, ne parázz tőle, és akkor nem lesz gond.
2010. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, legyél büszke rá!

Minden jön magától, mindenki izgult az első csók előtt. Nem lesz semmi gond. :)

2010. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én 18 évesen csókolóztam először, nem féltem tőle, nagyon vártam, de mikor sor került rá hááát..elröhögtem magam xD a srác meg nem tudta mi van, de mikor mondtam, hogy mi a helyzet csak mosolygott és megkérdezte "És nem szeretnél?", és végül is elég jól sikerült =)

szóval szerintem ne fél, csak nem harap a srác, úgyhogy reméljük összejön és sok sikert! =)

18/l

2010. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

tanulj meg helyesen írni...

amúgy meg nem ciki, ismerkedj meg vele és majd minden jön magától aminek jönnie kell.

2010. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kőszőnőm az eddigi tanácsokat:]
2010. febr. 16. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:

NEM CIKI!!!!!

minél többet vársz vele sztem annál emlékezetesebb lesz.:)

én kb 13 lehettem és már csak arra emlékszem h kivel volt.. de az utcán már nemis ismerném fel..

2010. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 14évesen csokoloztam elöször most 15 vagyok.. énis féltem sőőt tök be vtam parázva h elbaszom.. meg minden de nem lettt semmi nem nagyon lehet elrontani;)szoval ne parázz
2010. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jöjj össze a sráccal, ha tetszetek egymásnak. Egyáltalán nem ciki, ha valaki 16 évesen még nem csókolózott, szerintem a srác se fogja negatívnak ítélni. (Ha véletlen igen, akkor meg nem normális, és keress mást.) Majd belejössz, nyugi! ;)
2010. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is 16 éves vagyok és lány.. igaz én már 2 éve nem vagyok szűz,de bánom,hogy nem a mostani barátommal vesztettem el,most leszünk 1 évesek..14 évesen meg fél év után vesztettem el,fel voltam rá készülve lelkileg meg minden,csak utólag bánom,hogy nem a jelenlegi barátom volt az első:) de ne aggódj szerintem felesleges!aki meg ez miatt lenéz,arra meg sz*rni rá :)
2010. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem se ciki van akinek elöbb van akinek utobb:) am meg lekapod azt lesz ami lesz egyszer élünk:) tom elcsépelt duma de biztos nem csak neki tetszel a világon és van másik srác is:)
2010. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!