Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen? Elrontottam...

Miért ilyen? Elrontottam valamit? Baj, hogy nem feküdtem le vele? Amióta majdnem megtörtént a dolog, szinte levegőnek néz

Figyelt kérdés

A hétvégén közel kerültem egy nálam picit idősebb férfihoz,de nem feküdtem le vele.Az a baj,hogy egy irodaház-szerűségben dolgoznak az apámmal(mind a ketten jogászok) és jóban vannak eléggé és hallottam róla néhány dolgot,hogy neki már sose lesz állandó barátnője,mert egy nőcsábász,akinek senki nem felel meg és hogy apa néha azt mondja rá,hogy "b*zi",mert divatosan öltözködik és sokat foglalkozik a külsejével.


Félek,hogy elrontottam valamit a hétvégén köztünk és most ezért kerül.Nekem jó volt vele lenni és úgy éreztem,hogy neki is,de most nem tudom...A legjobb barátnőm szerint az a baj,hogy fiatal vagyok és jóban van az apámmal.De ez akkor sem zavarta,amikor a hétvégén nála voltam...

Lehet,hogy az zavarja,hogy nem volt szex,nem?Vagy miért ilyen?Beszéljek vele vagy még ne,várjam,hogy ő hívjon fel?


Vagyis ma már felhívtam,hogy talán délután elmehetnénk valahová,de lerázott azzal,hogy teniszezni megy és majd később beszélünk,de hétfőnként apával szokott játszani,apa meg itthon van.Szóval valószínű,hogy hazudott.



2012. okt. 15. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen pasikkal. Ha nem keres akkor hagyd majd lesz más. És minek is feküdtél volna le vele??, ha nemesik jol akkor ne szexelj, ennyi. Am lehet h apudnak igaza van:))
2012. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem feküdtél akkor amikor ő parancsolta.


A kapcsolatot ha helyre akarod hozni, akkor keresd a szexalkalmat.


És utána megint ugyanott tartasz, ahol most. Csak elfogynak az ütőkártyáid.

2012. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő sem erőltette a dolgot,mert tudta,hogy az lenne az első.Ha tudtam volna,hogy nagyon akarja,akkor megteszem,ha úgy nem csinálná azt,mintha nem történt volna semmi köztünk.
2012. okt. 15. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy, apukád fenyegette meg? Ha szabad kérdezni, hány éves vagy?
2012. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kétlem,hogy apa bármit is tudna...Abból már balhé lett volna,ez biztos.

17 éves vagyok.

2012. okt. 17. 19:23
 6/9 anonim válasza:
Csak azért ne feküdj le vele,mert azt szeretnéd,hogy foglalkozzon veled.És a pasi hány éves?
2012. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első alkalmat tartogasd annak a férfinak, akibe szerelmes Vagy.
2012. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen elszállt az a hirtelen tűz, adrenalin. Majdnem összejöttetek akkor agya gyorsan rákapcsolt, aztán vége lett azt ennyi. Nem szexeltetek, de az érzés megvolt.


Szóval hogy velem is volt olyan, hogy a lábam is remegett, tök jó kellemes melegség. Nem történt igazából semmi, de én mégis tök jól éreztem magam utána. Pont mintha, na ez megvolt, jó volt, ennyi. Aztán már nem is érdekelt. Végül is mentálisan szexeltem azt hiszem:D


Amúgy a tenisz szerintem lehet, max apád nem ment, akkor játszik mással. Simán lehet elfoglalt, meg jogászként gondolom azért jól keres (bár lehet hogy ő pont nem). Amivel csak arra célzok, hogy most valószínűleg nem egy kislány körül fog forogni az élete, egyik ismerősöm programozó ő 400k körül keres. Mindenhova járogat, stb, én se ülnék otthon ha megtehetném.

2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19:34

Ő 35.Tudom,hogy kicsit nagy a korkülönbség,de amikor kérdeztem,hogy zavarja-e a korom,akkor azt mondta,hogy egyáltalán nem.


19:36

Az a baj,hogy belé szerelmes vagyok...nagyon.


19:38

De ő nem olyan velem,mintha nem érdekelném...Mármint,tegnap találkoztunk és a délutánt és az estét kettesben töltöttük és akkor semmi gond nem volt,de ma bent voltam apa irodájában és találkoztunk vele és akkor úgy viselkedett,mintha nem is lennék ott,egy "szián" kívül semmit nem mondott,apával beszélgetett csak,rám se nézett.

Jó,teniszezhetett éppen mással,de nem kellett volna úgy leráznia...bár,tényleg felhívott később meg beszéltünk,de olyan volt,mintha került volna aznap.

Tényleg sok pénze van meg elég sokat megy nyaralni,de nem hiszem,hogy ezek miatt lenne bármi gond.

2012. okt. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!