Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lány lánnyal is elveszitheti?

Lány lánnyal is elveszitheti?

Figyelt kérdés
14 éves vok és van 1 srác aki teccik nekem és jó lenne vele de félek h valamit rosszul csinánék neki és arra gondoltunk a legjobb barátnömmel h elveszük egymás szüzességét és gyakorlunk előre a nagy alkalomra. Ha igy csináljuk akkor már nem számitok szüznek?
2008. máj. 20. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De igen,addig vagy szuz meg a penisz beled nem hatol.Azzal hogy megujazatok egymast csak a szuzhartyatok szakad el de meg szuzek maradtok!!!Eloszor is korai 14 evesen a szex ugyhogy nem tartom jo otletnek!Masodszor belejosz nem kel gyakorolni ugyhogy verd ki ezt a baromsagot a fejedbol es meg ne SZEXELJ!!
2008. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai neked a szexuális élet, ha ilyeneket gondolsz. Ha a fiúk tetszenek neked, akkor pasival gyakorolj, nem muszáj az 1. alkalomkor lefeküdni valakivel. Sokak csak hónapok után fekszenek le egymással először, addig meg "gyakorolnak" az előjátékkal. Meg mit fog gondolni rólad ez a srác ha elmondod majd neki, h te a legjobb barátnőddel is szexeltél, h gyakorolj? Lehet nem fog tetszeni neki, s majd otthagy.
2008. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nagyon hülyeség ez az ötlet. Oltárian az. Ha nagyon akarsz szexelni, akkor sem kell gyakorolnod, majd belejössz.
2008. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
66%
a suliban pár osztálytársam kipróbálta, egymást megujjazták, talán arra a legjobb az egész, hogy felfedezitek magatokon, hogy mire indultok be, mi tetszik nektek, G-pont megresesése, klitorisz izgatása vagy éppen análisan izgatjátok egymást, ezer féle képp kielégíthetik a nők is magukat!
2008. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
szeritnem az hüleség hogy egy nő nem veszitheti el eg nővel. mert végülis aki leszbi és egész életében nem csinálja fiukkal de viszont műfasszal megdugják egymást. bocs nem tudtam szebben kifejezni magam, de szeirntem akkor nem számit szüznek a másik. mjd leeht nyitok erröl egy ujabb krdést mert most tényleg kiváncsi lettem hogy is megy ez.
2008. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Najó, ez az ami no comment!!
2008. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem egy nőgyógyász mondta, h vannak leszbikus páciensei és ők szűzként vannak elkönyvelve hivatalosan, hiába az otthon található tárgyak szinte mindegyikét használták már ;-)
2008. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ekkora butasagot is reg hallottam..sokat gondolkoztatok rajta..? igen, lehet minuszolni..
2008. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Addig vagytok szüzek, amíg egy fiú pénisze belétek nem hatol! A hangsúly a péniszen van, nem az ujjakon vagy egyéb tárgyakon!
2008. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azzal nem leszel tapasztaltabb a szexben, ha a barátnőddel pettingeltek!
2008. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!