Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ribancnak számítok/számítanék...

Ribancnak számítok/számítanék ha lefeküdnék az egyik legjobb fiúbarátommal pedig nem is vagyok belé szerelmes? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szűz...és kezdem gáznak érezni de sosem jön össze semmi... ez a fiú belém van zúgva és le akar velem feküdni...én nem vagyok belé szerelmes egyáltalán, még azt sem mondanám hogy kinézetre bejön de a bensője az ami nagyon megfog/megfogott...még csókolózni sem csókolóztam soha de ő megadná amire vágyom. Szerintetek?
2012. okt. 16. 00:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ribanc akkor vagy ha fizet xD

Irigylem a csávót.

2012. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem várj még vele, mert csak csalódni fog benned. Te meg majd megtalálod azt, akit szeretni fogsz, és úgy te is jobban fogod majd élvezni.

Ezt csak így mellékesen megsúgom: én 19-20 éves barátnőt szeretnék, és nem bánnám, ha szűz lenne. Inkább örülnék neki.

2012. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Nem. Amúgy meg ha valaki azt mondja, hogy igen akkor sincs semmi. Élj úgy ahogy neked jó. Feküdj le vele ha akarsz, csak légy vele őszinte milyen kilátásaitok vannak.


21/N

2012. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ő tudja jól mi a helyzet...hogy nekünk sose lesz semmi komoly csak ez...az a igazság, hogy szeretném csak félek "belevágni" mint mindig mindenbe az életem során..ezért vagyok selejt :/
2012. okt. 16. 00:45
 5/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ahh... Ne így állj hozzá. Mindenkinek van valami amire harap. Légy olyan akibe bele tudna szeretni...
2012. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

ha nincs más a környéken aki udvarol, vagy neked tetszik valaki akkor feküdj le vele nyugodtan.


de én mondjuk má ha 19éves koromig vártam hogy szűz maradjak, akkor nem egyéjszakásban veszteném el érzelem nélkül...

2012. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó...igazad van, csak az a helyzet hogy nagyon rosszul érzem magam most már eddig nem érdekelt de most, hogy bárki akit ismerek, a barátaim mint boldog párkapcsolatban élek hozzám meg egy fiú sem szól (csak ő)pedig nem nagyképűségbő de nem tartom magam rondának...nem vagyok se kövér se túl sovány... minden normális rajtam...még sincs semmi :S
2012. okt. 16. 00:52
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy valaha ezt mondom de egy idő után az ember eljut oda, hogy már bárkivel csak legyen valami...pláne ha lehetőség is adódik...:/
2012. okt. 16. 00:54
 9/25 anonim ***** válasza:

hát amúgy én is úgy mondom ezt hogy 22 vagyok és még sehol nem tartok, csak egy csóknál.


és én se tartom magam rondának, sokan kedvesnek tartanak, de mégse volt még csajom...néha én is furcsának érzem, de végülis megvagyok anélkül is :)

2012. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem a selejtességedre utal, hogy egy olyan kincset, mint a nemiséged, nem akarsz az első szembejövőnek felkínálni... Igaza volt annak, aki azt írta, hogy ha eddig tudtál várni, akkor már érdemes addig várni, amíg szerelemben tudsz együtt lenni valakivel. Ja és még valami: mitől lenne gáz 19 évesen szűznek lenni? Attól, hogy ez árad körülötted? És azt tudod, hogy ugyanabban a társadalomban, ahol szerinted gáz 19 évesen szűznek lenni, milyen sokan visszasírják a szüzességüket, és szeretnék visszacsinálni az életüket? Nem gáz az agyunkat is használni az egyéb testrészeinken kívül, úgyhogy még egyszer: nem vagy selejt, és ezért aztán pláne nem...


Ja és még valami: nem tudom, hogy minek számítanál, ha lefeküdnél vele, de hogy átvernéd, az biztos. Ő szerelmes beléd, ha ezt tudva lefekszel vele, azt kommunikálod, hogy benned is megmozdult valami. Hiába mondod el, hogy nem, neked csak a szex kell tőle, ő akkor is azt fogja gondolni, hogy szerelmes vagy belé, csak még magadnak sem vallod be, és csak várnia kell türelmesen... Bocs, de a lelkes szerelmesek (fiúk, lányok egyaránt) már csak ilyenek...

2012. okt. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!