Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a kiút ebből az ördögi...

Mi a kiút ebből az ördögi körből? Huszonéves szűz lányként úgy érzem egyszerűen nincs esélyem párkapcsolatra.

Figyelt kérdés

Dekoratív csaj vagyok, csak félénk. A személyiségemből következik, hogy több idő kell ahhoz, hogy összebarátkozzak valakivel.

2 pasi volt eddig, akivel eljutottam a szex előttig. Mindkettő rájött, hogy szűz vagyok. Az egyik azt mondta, hogy ő nem vállja a felelősséget, a másik pedig azt, hogy nem akar engem megbántani, meg kihasználni, mert ettől jobbat érdemlek.

Mindkét pasi vágyott rám, ezt ők is mondták, és éreztem én is. Viszont a szüzességem elijesztette őket. De ez így egy ördögi kör. Mert ha mindenkit elijeszt, akkor szűz is maradok. Komolyan mit kéne tennem?


2012. okt. 17. 10:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Nyugalom, lesznek olyan pasik, akiket pont az hoz lázba, ha egy lány még érintetlen, mint például engem is.

A második általad említett személy látszik, értelmes volt és örülj, hogy nyíltan megmondta, amit gondol. Neked sem jó, ha olyan emberrel nyitsz be ilyen ajtókon, akiknek csak egy punci lennél. :)

2012. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Semmit!

S megmondom oszinten kicsit ketelkedek is a kerdes hitelessegeben, vagy legalabbis a dekorativ szoban. Szerintem rengeteg ferfi orul annak ha o lehet az elso az eletedben. Mi az, h nem vallaja felelosseget? Ezek kifogasok!

Egy valamit ne csinalj, duhbol ne fekedj le ezert senkivel, h most mar nem vagyok szuz s lehet vegre normalis pasim. Hidd el lesz olyan pasi akinek igy is kellesz, nalam ez meg elony is. :)

2012. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Azok a pasik, akiket visszatántorít az, hogy egy lány szűz, az nem is pasi, hanem egy nyálas kisfiú. Régen még erény volt a szüzesség és minden pasi megkövetelte a választottjától, hogy szűz legyen. Ma ez már a múlt.

Egy férfi nem ijed meg, hanem igen is kedvesen, érzékien szeretettel, de elveszi a lánytól ami neki dukál.

2012. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%

nem vállalaja a felelősséget? nem akar megbántani, jobbat érdemelsz? :D:D:D

ez most vicc?

lehet dzsungel van ott lent és azért mondták

2012. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
42%
ha ez igaz akkor valami veled nem stimmel. valószínűleg ronda vagy és senki nem akar megdugni, a többi csak kifogás.
2012. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
A dekoratív egyenlő nálam azzal, hogy utánafütyülnek, megnézik, leszólítják. Direkt nem szépet írtam, mert az relatív.
2012. okt. 17. 10:58
 7/34 anonim ***** válasza:

képet kérünk!

akkor elhisszük

2012. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Én bátrabb típus vagyok. ;)
2012. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes vélemények. Az a két pasi volt a normális! A felelősség annyit jelent, hogy ha nem akar veled hosszú, komoly kapcsolatot, csak néhány kört, így kellene viselkednie.

Lesz még olyan is, akivel tartós kapcsolatod lehet.

2012. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!