Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3 cm átmérőjű vibrátorral...

3 cm átmérőjű vibrátorral átszakíthatoma szűzhártyámat és tágíthatom magam?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne hurrogjatok le, de már egy éves kapcsolatom van, s a behatolástól nagyon félek, h fájni fog, s fáj is irtózatosan, amikor próbálkozunk, ezért beszéltem meg a párommal együtt, h esetleg ez lenne a jobb megoldás. Meg is rendeltem egy 3 cm átmérőjű vibrátort, de gondolom kikérem a véleményeteket is. Nagyon szeretem a páromat, s nem szeretném elveszíteni, s ezért választanám esetleg ezt a lehetőséget. Esetle, ha van vki, aki szintén így próbálkozott, szeretném, ha leírná a véleményét. Köszönöm :)

2012. okt. 17. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem 1x ki lehet bírni azt a fájdalmat. igen, a szüzesség elvesztése fáj(hat), de hát sokunk kibírta, és sztem ettől szép. ha meg vmi betegség, vagy pszichés dolog miatt fáj mindenképp a behatolás, akkor azt kell megoldani.... emellett meg, miért ne...azt dugsz oda, amit akarsz...
2012. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez egy baromság.
2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 2 ujjamat fel tudom dugni magamnak (szóval, remélem nem vaginizmusról van szó) mindenféle előjáték nélkül sikerül :) ja, és 24 éves vagyok. Vallási okok miatt nem szexeltem eddig, de most rájöttem, h butaság volt eddig kihagyni az életemből a szexet. De talán a tudatalattimban még mindig ott motoszkál az, h a házasság előtti szex az bűn, s ezért nem sikerül maga az aktus. Maszturbálni sem maszturbáltam eddig még soha, s orgazmusom sem volt. A páromat orálisan szoktam kielégíteni. Nagyonszeretjük egymást, s három hónap múlva összeházasodunk. Ő azt mondta, h így is elfogad, mert tudja, h előbb vagy utóbb valamilyen úton majdcsak összejön az a szex.
2012. okt. 17. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
VÁÁÁÁÁÁ akkor irány megtanulni az orgazmust. ne legyél már ilyen tudatlan 24 évesen! fránya vallás! nem tudom mit vársz így... hova akarsz te szexelni, amikor még magadnak sem okoztál örömet! szerintem ez borzalmas, nagy butaság, és egy 24 éves erre rádöbbenhetne. bocsáss meg csak jót akarok neked, de van mit bepótolnod és ne vibrivel meg behatolással akarj kezdeni. ez nem a múlt század anyám....
2012. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a 3 cm átmérőjű vibri sem sokkal kisebb egy átlag pénisznél, nem gondolod?:) Amúgy meg nem fáj az ha, rendesen fel vagy igazgatva, kitágítva:) csak érteni kéne hozzá:)
2012. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt az első,eléggé fel voltam izgulva,abszolút el voltam lazulva,nem stresszeltem.Lehet,hogy neked azért fáj,mert bűntudatod van és ezért egyszerűen nem tudsz ellazulni.Egy kis síkosító csodákra képes,inkább azt próbáld ki,nincs is szebb olyan valakivel átélni az első szeretkezést,mint azzal,akit szeretsz és nem egy vibrátorral kéne ezt megejtened.Egyébként meg lehet,hogy akkor sem lenne jó érzés a behatolás,ha kitágítod magad,mert a fejedben a szex még mindig bűnnek számít házasság előtt,így akkor sem tudnál eléggé ellazulni.Minden csak hozzáállás kérdése(legalábbis nálam így volt).
2012. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem zavar, amikor egyesek úgy nyilatkoznak, mintha ha fájna neked a szüzességed elvesztése, akkor biztos bűntudatod van, meg nem izgultál fel... öhm, igen, lehet. viszont az ott egy hártya, ami szakad, így nyilván tök normális, ha fáj. van akinek vékonyabb, van akinek vastagabb, egyeseknek nem annyira ép.. szóval na, csak ennyit akartam.
2012. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fáj az első főleg 24évesen 14évesen még fájhat . Amugy meg a szükeb puncit job dugni keres egy szexi pasit éslovagold meg
2012. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok,én írtam azt a bűntudatos választ.Nem úgy értettem,hogy senkinek sem fáj és nem is fájhat,csupán leírtam,hogy nekem például nem fájt az első.A bűntudat dologra pedig abból következtettem,amit le is írt a kérdező,hogy vallásos a neveltetése.Nyilván sokkal jobban élné meg az első szexuális élményeit,ha nem bűnként fogná fel és el tudna lazulni,szerintem vibrátoros tágítás nélkül is összejönne nekik a dolog.Meg azért nem egy olyan kérdés van ezen az oldalon is például,hogy: "Fájni fog-e az első?",ha valaki már az elején ennyire rágörcsöl,akkor szerintem mégis máshogy éli meg,mint ha ellazulna.Csak erre akartam célozni.
2012. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hmmmm, az orális szextől nincs vallási bűntudatod? Akkor jó úton haladsz, hogy teljesen ellazulj. Kár volt megrendelned azt a kütyüt.
2013. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!