Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti mit tennétek egy...

Lányok ti mit tennétek egy szűz fiúval az ágyban? Mit csinálnátok vele szex előtt, szex közben és szex után? Csak kivi vagyok mert még sajnos szűz vagyok 18 évesen (amit mellesleg elég cikinek tartok).

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 09:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%

Én meg banán:-)

Viccet félre téve egyáltalán nem ciki,sőt megbecsülendő dolog,ha valaki ilyen korban még szűz!Egy percig se szégyelld!

Azt nem tudom mit csinálnék veled,mert csak nem szüzekkel volt dolgom!De biztos óvatos lennék és figyelmes,megmutatnék mindent:-)

24/L

2009. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Naés 20 évesen? ^^
2009. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Én is szűz vagyok, 22 éves fiú. Az Én szüzességem SOKKAL cikibb, mint a TIÉD!!!
2009. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Előző vagyok igyekezz elveszíteni az "ártatlanságodat" , mert a csajok nem szívesen kezdenek szűz fiúval, a korombeli lányok(huszonévesek) meg pláne nem.
2009. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Basszus ezt nem hiszem el komolyan mondom!!!!! Engem nem az érdekel hogy ki szűz és hány éves hanem az hogy a csajok mit tennének egy szűz sráccal az ágyban. Érthető???!!!
2009. aug. 8. 13:43
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg köszi 12:12 most aztán még jobban elvetted az önbizalmamat. Máskor egyébként olvasd el a kérdést mielőtt válaszolnál rá. Mert te nem a kérdésre adtál választ. Ja és kivan írva LÁNYOK és nem fiúk. Érthető???!!! LÁNYOK válaszát várom fiúk kíméljenek! Köszönöm
2009. aug. 8. 13:47
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

szia!12:10essel ne foglalkozz, az én barátom is szűz volt, ő 18 én 19 voltam,előtte már nekem voltak fiúim akik nagyon bénák voltak...pedig tapasztaltak!!vele kb3szor is jó!(már 3éve vagyunk 1ütt:) Ezt kis önbizalom gyarapításnak írtam.

Szóval először is megbecsülném,aztán hagynám hogy ő térképezze fel a testem nyugodtan,aztán én finoman kényeztetném,majd hagynám hogy ő,mig bele nem jön.ha vmi nem jó,finoman irányitanám a kezét,aztán jól megrontanám :p hmmm sztem a legizgibb egy szűz pasi,mert még nincs elszállva magától h mekkora bika,meg hány csaja volt,hanem arra figyel hogy mit hogy kell,érzékien,finoman.ráadásul ugy "tanitom be" hogy tudja mi a jó nekem!!és szerintem ez egy nagy előny,nameg ajándék az élettől:) éljenek s szűz fiúk!!ne aggódj egy értelmes lány megbecsül hogy nem mentél végig fél pesten,ráadásul ugye ahogy írtam ő úgy mutat meg mindent ahogy neki jo :) 21/L

2009. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

nem tudom de szerintem en jol elkenyeztetnelek teged:D a syuz fiukra vigyazni kell. nagyon nagy dolog az ha valaki szuz.

de ha egyszer egy szuzzel kerulnek szembe:D lennenek akkor jo dolgok amik nagyon teccenenek:D

egyenkent gombolnam ki a ruhajat, majd vegig simogatnam a testet. es meg sok jot:D

2009. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

jajj nemááááá!! tök jó h szüz vagy, nincs ebben semmi szégyellnivaló. mert az nem rossz ha még nem találtál olyat aki mefelelne neked.:)

hogy én mit csinálnék?hmm...

én már nem vok szüz. ha tudom h ö az akkor talán kicsit jobban odafigyelek rá. inkább én irányitok h neki ne legyen fura ha nem megy valami.jól felizgatnám mondjuk egy orál elöjátékkal, és mondjuk egy lovagló pozban folytatnánk.

második alkalomtól viszont szedje össze magát és legyen bátor... persze nem kell fadarabot játszani a csajnak, de a srác irányitson ha ki akar próbálni egy pózt akkor csak nyugottan irányitson:D

biztatnám hangokkal, ha élvezem, ha magától nem mozgatja a kezét akkor azt is elinditanám. bele kell jönni, az elsö mindenkinek fura:S

am nem jöttem rá: egy lány vagy akinek szüz fiuja van, vagy egy fiu aki ojan tanácsot kér h öt hogy lehetne kényeztetni? :D :P

2009. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
14:22 vok lehagytam h L/16 :D
2009. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!