Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Képtelen vagyok szexelni a...

Képtelen vagyok szexelni a barátommal. Folyt. Miért kinszenvedés az egész?

Figyelt kérdés

Tudom már rengeteg szüzességgel kapcsolatos kérdés volt de én egyszerűen nem bírok átszakadni. több alkalommal (4-5) is próbáltuk a barátommal,rengeteg sikosítóval de majd meghalok minden próbálkozásnál ami általában sírással fejeződik be.már több mint 1 éve járunk és nem változik semmi. mi a gond velem?

19L



2012. okt. 25. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán veled van a baj.

Még is mennyi az előjáték?Rendesen kitágulsz?

2012. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
90%
Szűk vagy, vagy vaginizmus.
2012. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem használja a nyelvét ott lent neked??Attól rendesen nedves leszel.
2012. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv, 1 ujj, 2 ujj, 3 ujj, péló. Próbáljátok ki, ebben a sorrendben, de laaaaasssssssssaaaaaan, nyuuuuuugiiiiiibaaaaaan.
2012. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
utolsó válaszoló tökéletesen leírta ;)
2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi más nincs akkor átvágja a nőgyógyász, lehet hogy túl vastag a hártya. Bár a partnerrel is lehet gond.
2012. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

SZia! Nekem is problémám volt, és sírással fejeződött be néhány sikertelen próbálkozás. És a tampon használatnál is zavart ez a valami ami ott volt a hüvelybemenetnél. Nézd meg hogy nincs-e valami (google->separate hymen)

nekem kb ez volt, nőgyógyász is mondta miután elmentem érdeklődni :) ugy volt hogy lesz egy altatásos műtétem, hamar leszedték volna. De a természet megoldotta.fogalmam sincs hogyan szakadt el... mert egész addig nagyon fáj, és egyszer csak elszakadt...



[link]

2012. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!