Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 éve járok a pasimmal. Még...

2 éve járok a pasimmal. Még nem feküdtünk le egymással de tervezgetjük h már kéne. Mindketten 13ak vagyunk, történhet vmi a pasimmal vagy az apjával ha megtudják rendőrök (tudom h 14 év a korhatár)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 00:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

13-13 évessel lefeküdhet. 13 éves 14 évessel már nem. Szóval, akár most is lefeküdhettek egymással.


[link]


Szerintem is még korai. Minimum 14, ha annyira sürgős..

2009. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Még ne mert még netán szex közbe elsünözik a pasidat...
2009. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire benne vagytok már, az anál se maradjon ki. A védekezés meg csak a gyávák fegyvere. Adjatok neki. Csináljatok büszke fiatal nagyszülőket a szüleitekből. Rövid az élet, mindent ki kell próbálni, még 14 előtt.

Nem is értem, hogy minek várok a 13 éves korig, ha már 2 éve jártok. Fél év járás után már neki kellett volna állni.

2009. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

lol már 13 évesen pfff

borzasztó bújjatok el a szekrénybe inkább

2009. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Sztem oltári nagy baromság lenne ha lefeküdnél vele 13 éves vagy ettől nem lexel érettebb sem jobb sőt még kárt is okozhatsz magadban lelkit akár még testit is. A helyedben még várnék ezzel ott a tojáshéj a seggeden. L/18 Csak gondolkozz el el én 17 voltam mikor elvesztettem és örülök a döntésemnek h nem korábban!!!!
2009. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg: [link]
2009. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
mos mért vagytok ilyenek? Nem kérdeztek durvát hogy ennyire oltsátok. Figyeljetek, fiatalok vagytok várjatok sztem még vele, késöbb jobb estz mikor több örömöt tudtk majd egymásnak nyújtani. Am. gratula a 2 évhez.
2009. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Még túl korai!!13 évesen?Hol tart a világ??!
2009. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szerintem még korai. De miért ilyen sürgős ez?? Én a helyedben várnék, míg érett nőnek nem érezném magam...
2009. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
13 évesek vagytok és már két éve jártok?:O Nagyon nagy járás lehetett anno. Komolyan kezdem magam 18 évesen múltszázadbélinek érezni azért, mert én 14 évesen kezdtem el úgymond érdeklődni a pasik iránt. De könyörgöm 13 évesen h a francba jutottatok arra az elhatározásra, h szeretkezni szeretnétek?! Tuti, h még nem vagy teljesen tisztában az alapvető dolgokkal. De egyébként meg azt hiszed, h csak mert egyszer- kétszer már menstruáltál nagy lány vagy? Ki kell ábrándítsalak, rohadtul nem vagy az! Érzelmileg is fel kellene nőnöd a szexhez KISLÁNY!
2009. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!