Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a barátnőm még szűz, mire...

Ha a barátnőm még szűz, mire figyeljek nagyon oda az elsőnél hogy a lehető legjobb legyen neki?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat elöre is
2009. aug. 10. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú legyen az előjáték; legyen jó nedves; semmi olyat ne csinálj, amit ő nem akar; ha nem megy, akkor ne erőltesd, majd megpróbáljátok máskor; és persze védekezzetek.
2009. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nagyon figyelj oda rá, kérdezd meg hogy jó-e neki úgy, hogy fáj-e, ha igen, akkor hagyd abba. Ahogy azt már írták előttem, a hosszú előjáték nagyon fontos, legyél nagyon gyengéd. És ne erőltesd ha nem megy, lesz még alkalmatok!
2009. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nagyon figyelj a lány reakcióira.

Ha pl látod az arcán vagy hallod hogy fáj neki akkor lassíts! Ja és nem nyomd be tövig!!

Légy nagyon óvatos, megértő, türelmes! Csak a lányra koncentrálj! A körülmények is legyenek feledhetetlenek, a hangulat legyen meghitt. Sok sikert!

2009. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Egy halk, lágy zene sokmindenre képes. Egyszerre lazít, nyugtat, felizgat, csigáz és segít a csúcs elérésében. Ugyanakkor mint a zene, a gyertyák, és az illatok is, valamint a gyümölcsök is segítenek. Hidd el, én tudom.
2009. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kihagytam a legjobbat! Egy masszázs is nagyon jó, főleg abban, hogy ellazuljatok, vagy ellazuljon a lány. Az interneten már találni letölthető, gyorsan megtanulható masszázsokat. Sok sikert
2009. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, Milyen zenére gondolsz pontosabban, mert nem nagyon van a gépemen jelenleg olyan ami hatásos lenne:) Mit töltsek le? Még csak 2 hónapja vagyunk együtt , szóval inkább még nem siettetem annyira.
2009. aug. 11. 08:21
 7/10 anonim válasza:

Ha nem akarod, hogy párod tudjon róla, akkor halvány kérdéseket feltehetsz neki:"Neked van kedvenc zenéd? " Persze, hozzátenném, hogy "csak úgy kérdezem". Viszont, nyíltan is megmondhatod neki, hogy: "Szivem, lehet egy kérdésem, milyen zenéket szeretsz?" És hozzábiggyeszted, hogy "meglátod, meglepi".

Mindenkinek más jön be:

- hallk lágy eső

- vízesés zaja

- Cascada számai

- Pusicatdolls - Buttons

- Dirthy Dancing

- amikre a csípőt jól lehet mozgatni (ritmusosan)

stb.

Persze számtalan van még, ez csak egy pár példa, és ezek mind halkan, mondjuk, hogy gyertyafény mellett, vagy egy azstali lámpát letakarsz egy piros, vagy kék ruhával, és az is hangulatot ad.


Remélem tudtam segíteni neked.

Sok sikert!

2009. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egy pár zene még:


Faith Hill - There You'll Be

Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing

Brandy Human - 1st & Love

State of Shock - Best I Ever Had

Atozzio - Every Piece Of My Heart

Chrishan - love songs

Neyo - Because of You

2009. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hardstyle/Hardcore számok:DD
2009. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kövi Szabolcs - Csakrameditáció (1994)

Kövi Szabolcs - Kék tenger meditáció (Blue Sea Meditation) (2004)


Ezek igazán olyan lazítós számok!

2010. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!