Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy szűz barátnőm, és...

Van egy szűz barátnőm, és szeretném ha neki lenne a legjobb. Eljutottunk odáig, hogy megtörténjen. Kényeztetés, előjáték, Stb. Már 3 alkalommal történt meg, még mindig "csak" kb.5-7cm-re megy be, tovább nem mert fáj neki. Ez így természetes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 22:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
50%

Hallod!

egy jó tanács: Nyald ki, ujjazd meg, és verd oda neki hidd el igy jobb lesz.1szer fáj neki, utánna kivánja!

2010. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azért fáj neki, mert még nem szakadt teljesen át a szűzhártyája, és sajnos, ha erős hártyája van, ahhoz hogy az átszakadjon, előbb-utóbb ki kell bírni a fájdalmat, mert ezzel nem lehet mit tenni. Készüljetek fel, kicsit próbálja meg kibírni, és ha átszakadt, utána már sokkal jobb lesz. (Tapasztalat, mert nekem is csak többedik nekifutásra sikerült, és nincs mese, előbb vagy utóbb fájni fog) A kényeztetés és az előjáték segíthet, plusz esetleg sikosítóval is rá lehet segíteni. Drukkolok nektek :)
2010. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, töknormális. Hisz még csak nemég volt neki az első. A hüvely fokozatosan tágul, ahogy majd egyre többet csináljátok. De még nincs bejáratva, ezért fér csak ennyire be. Főleh ha vastag a broki. És főleg ha csak kicsit van még felizgulva, mikor beteszed. (Javaslom, hogy addigra nagyon föl legyen.. bár ezt úgy látom, tudod.) Már annak is örülj, ha valamennyire élvezi, és nem fáj neki annyira. Javaslom az ujjazást is 1, majd 2 ujjal, esetleg 3-mal előtte. De ezt már ti tudjátok. Mindenesetre szép lassan egyre jobb lesz.
2010. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
az első alkalmam az első szerelmemmel volt. másfél évig vtunk együtt. igencsak vaskos szerszáma van és hosszra sem a legkisebb mégse fájt még csak nem is véreztem. a csaj görcsöl emiatt h jaj de fájni fog. erősebb szűzhártya is lehet de én mielőtt lefeküdtem vele elmentem dokihoz és mondta h erős van nekem is. semmi bajom nem volt. sőőőt... szebbet el se képzelhettem vna
2010. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Utolsónak üzenem, hogy akkor pusztulj ki! Más ember nem a szerelmével vesztette el mégis lélegzik. Sőt más embernek még meg is kell dolgoznia a sikereiért nemcsak úgy odadobják neki.
2010. ápr. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem is tök norm. nekem is az első pár alkalommal fájt, de tényleg az a legfontosabb h rendesen felizguljon előtte... Mondjuk ez már 3 éve volt, de az én párom a mai napig lassan kezdi, és fokozatosan gyorsít és mindig kicsit beljebb... így tuti nem fog fájni neki, csak óvatosan :)
2010. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt az első..sőt..meg se éreztem!24L.
2010. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
előző: tényleg jól nyald ki,kezd el ujjazni és tágítani is.
2010. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
nekem nem fájt az első 24f HÁHÁ
2010. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Vicces vagy utolsó.:DElejébe én bnőmnek is fájt aztán, ahogy egyre többet szeretkeztünk "bejáratodott" a puncus.Hmm nyami:)Sok előjáték meghozza a gyümölcsét.Sok sikert.18/F
2010. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!