Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz férfiként lehetséges...

Szűz férfiként lehetséges viszonylag jól teljesíteni első alkalommal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 15:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jobb félni mint megijedni! Vigyázz velük nagyon, mert szűzként szétröhögnek! Ha nulla vagy a szexben ,akkor hamar el leszel takarítva kispajtás.
2012. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mivel a tapasztalat adja a jó szeretőt férfiben és nőben is.
2012. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, csak akkor hogy fogok valaha becsajozni? Megyek prostituálthoz is, ha csak ez az egyetlen lehetőség, de nem szívesen teszem.
2012. nov. 2. 16:39
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Nehogy elmenj prostihoz!
2012. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem, menj nyugodtan. Házis prosti jó, utcaszélihez ne. Minden a te döntésed, azt teszel amit akarsz. Ha tétovázol, ha nincs önbizalmad, ha stresszélményként fogod fel a nőzést, akkor hagyd a fenébe az egészet, én is ezt teszem. De a te döntésed, hogy te mire vagy képes. Dönts helyesen. Prostiból se származik semmi hátrányod egyébként.
2012. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Haver, ezen ne görcsölj. Szűzként jól teljesíteni először jó ha 1%-nak megy. Én olyan rossz voltam, hogy brrr..De ez nem lényeges. Ezen átesünk mind. Olyan csajt válassz, aki megértő. Ha már kialakult közöttetek egy bensőséges viszony, mondd meg neki, hogy te még nem voltál. Először nagy szemeket mereszt majd, de aztán meg fog neki tetszeni a helyzet, és olyan beavatásban lesz részed, hogy nyammmm..Szóval ne valami éretlen nyihogó műp...t, aki csak kiröhögne.

Prostihoz NE MENJ! egy guminőtől több érzelmet kapnál. Nem mindegy, hogyan fogsz visszaemlékezni az elsőre!

2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Miért, te úgy szednél fel csajt, hogy közlöd vele, hogy szűz vagy-e? Nem is értem... Ismerkedj, stb, aztán majd elmondod neki, hogy szűz vagy, ha már úgy alakulnak a dolgok... Engem pl. nem igazán zavarna, ha a fiú szűz.. Barátom is az.. Aztán? Majd belejön az ember :D Ezért fölösleges k.rvához menni.

19/L

2012. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
19:18-asnak nagyon igaza van!
2012. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

,,Miért, te úgy szednél fel csajt, hogy közlöd vele, hogy szűz vagy-e?"


Lehet titkolni, de az a gond, hogy aki kicsit is tapasztaltabb, egyből levágja a viselkedésemből, hogy nem vagyok csajhajkurász.

2012. nov. 2. 19:29
 20/22 anonim ***** válasza:
Mert aki egy visszafogottab, halkszavúbb, hidegebb ember, az már csakis szűz kell hogy legyen kötelezően? Tiszta butaság. Nem mindenki egy Jack Nicolson féle egyéniség, se nem egy vihogós hiéna, nem is rámenős. Mégis nem szüzek. Ez rossz általánosítás. Sőt van olyan verzió is,hogy volt már része életében egyszer nemi aktusban, de soha máskor. Ez meg annyit jelent,hogy nem szűz, de minimális gyakorlata van a szexuális- nőkhöz való bánásmódok elsajátításában. Mert ugye az nem vitaott ,hogy aki már 20 különböző féle jellemű elvárású nővel baszott, az valamivel jártasabb a témában, mint az aki csak egy félével egyszer. Mégsem szűz egyik sem.
2012. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!