Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 2ujjal ujjazás nem fájt...

Ha 2ujjal ujjazás nem fájt egyáltalán, lehetséges hogy kevésbé fog fájni az első szex? 17L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném már, 3hónapja vagyunk együtt a barátommal, csak picit félek, hogy fájni fog:/ Persze tudom, hogy emberfüggő, de van esélye, hogy így kevésbé?

Köszi előre is!:)


2012. jan. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Tágítsd magad bézbózütővel.
2012. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Attol fugg mekkora a penisze. Ha nagyobb mint a ket ujja akkor igen!
2012. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
a szűzhártya ruganyossága lányonként változó. valakinek úgy fáj, hogy utána két napig is érzi, valaki pedig egyszerűen és simán túlesik rajta, és még orgazmusa is van. ezek a végletek. tegyük hozzá, h 2 ujj más, mint egy pénisz.
2012. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Timi: ) ***** válasza:
100%
Szerintem minden rendben lesz első alkalommal,ha fel leszel normálisan izgulva,akkor nem fog úgy fájni.Egyébként lehetséges ha 2 újjal nem fájt úgy sem fog,nem tudom mennyire vagy tágulékony.
2012. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges
2012. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
mit aggódsz. mindig hagy neki, hogy próbálja betenni, ha fáj állítsd le. de mindig hagyd neki, hogy egy picivel beljebb tolja. nem mondom, hogy nem lesz fájdalommentes, de hatásos lesz
2012. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem első szex előtt 4ujj is belefért.általában 2-vel csinálta,de valahogy akkor sikerült.meg előtte kinyalt és megujjazott,szóval totál fel voltam már izgulva.nem fájt egyáltalán nem:')
2012. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!