Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, de úgy...

Még szűz vagyok, de úgy gondolom hogy érzelmes vagyok és ezért nagyon jó leszek az ágyban. Van még aki így gondolja?

Figyelt kérdés
És úgy is történt ahogy gondolta?

2012. nov. 7. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
sajtoskifli?
2012. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam vicces lenni na, de kérdésre szeretnék válaszokat.
2012. nov. 7. 01:21
 3/6 anonim válasza:
én is így vagyok de fogalmam sincs attól is függ lány vagy e vagy fiú
2012. nov. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy érzelmes vagy, nem leszel jó az ágyban ... oda kell még néhány dolog :-P


Bár belegondolva én is érzelmes vagyok és ez mellett nagyon jó az ágyban ... de akkor sem hinném, hogy a kettő összefügg ...

2012. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel még szűz vagy, nem valószínű, hogy olimpiai szintű lepedőakrobatikát mutatsz be az első alkalommal. Ott tényleg inkább az érzelmek dominálnak. Ideális esetben a legelső együttlét intim és bensőséges. Éppen ezért én főleg akkor a szemből szembe pozíciókat preferálom. Később lesz valaki igazán jó az ágyban, amikor ráhangolódik a a partnerére, és akkor már jöhet bármilyen móka, ami mindkét félnek örömet okoz, és szárnyalhat a fantázia.
2012. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk hogy hány éves vagy, meg hogy fiú vagy-e vagy lány. Mert ugye nem mindegy hogy melyik oldalán állsz a faroknak. De feltételezve hogy ilyen kérdést csak egy béna szűz fiúcska tud feltenni, biztos vagyok benne hogy még évekig nem fogsz p*nához jutni, ha hosszú idő után mégis, olyan béna leszel, rágörcsölsz az egészre, és az érzelmes hülye maszlaggal meg kitörölheted a segged! Az ágyban a tapasztalat számít, ami neked nincs.
2012. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!