Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hazudtam egy fiúnak, hogy...

Azt hazudtam egy fiúnak, hogy már nem vagyok szűz, de összejöttünk végül. Mit fog szólni, ha elmondom neki, hogy még szűz vagyok? 20/l

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagy hazugság. Ne szarj be.
2012. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az ilyen dolgokban miért kell hazudni? Az gáz ha nem vagy szűz? Amúgy szerintem nem fog semmi történni,max finomabb lesz az első akciónál,vagy ilyesmi. Ha + ilyen nagyon party arc és stb. akkor lehet azt fogja mondani,hogy gáz,d akkor kedves egésségére...
2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit!
2012. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem elmondani kell neki, hanem megmutatni és hagyni, hogy keményen megkeféljen!
2012. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret, vagy tisztel, és komolyan gondolja örül majd de a hazuság nem fog annyira tetszen neki, ellenkező esetben hagyd a g*ibe
2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
azért elgondolkodtató, hogy milyen lány vagy, hogy 20 éves korodra senki se feküdt le veled...
2012. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én öngyilkos lennékXD Miért kellet azt hazudnod, hogy szűz vagy?:\ Ha komoly kapcsolatot akar veled, és megtudja, hogy te vagy neki az első, akkor örülni fog, de ki az a hülye aki ne örülne...
2012. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért, én 21 vagyok és még szűz. Nem vagyok moslék, az ex volt balfék... Ez nem csak az én véleményem.


Különben meg elmondhattad volna neki az elején, mert abból is sok minden kiderül. Velem egyszer azért nem jöttek össze, mert hogy az voltam. Akkor voltam 17 éves. Érdekes, más meg tud várni...

Ha komolyan gondolkodik, kicsit talán sértőnek érzi hogy nem mondtad el, de nem rág be komolyan ezért és még örül is.

2012. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy szerelmes vagy belé, és ő is beléd, csak akkor feküdj le vele! Nem éri meg úgy odaadni magad, hogy "fú már 20 éves vagyok, valakinek fel kellene már bontania". Szóval hogyha kölcsönös az érzelmi vonzalom köztetek, akkor egy meghitt nyugis estén dobd neki fel aranyosan, hogy el szeretnél mondani valamit. Ha tényleg aranyosan és normálisan elárulod neki az igazat, és ha tényleg fontos vagy neki, csak mosolyogni fog rajta, majd megszeretget és azt mondja: "jajj de kis buta vagy, miért nem mondtad el az igazat :)".
2012. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a nők elvárják az őszinteséget, erre már eleve hazugsággal kezded a kapcsolatot.

Aztán majd ott fogsz visítozni, hogy neked mennyire szar volt és, hogy milyen figyelmetlen a srác, holott az egészről semmit sem tudott.

2012. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!