Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a kis tapasztalatlan szűz lányokkal úgy kell bánni meg beszélni róluk mint a hímes tojásról, a hasonló fiúkat meg kinevetik?

Figyelt kérdés
Miért ennyire feminim a társadalom? ne mondjátok hogy nem ez van, mindig ezt olvasom itt is..hogy mit képzelnek a tapasztalatlan fiúk először tanuljanak meg szexelni stb...ellenben egy szűz lány..arra meg várni kell hónapokat meg istápolgatni mintha valami ékszeresdoboz lenne
2012. nov. 4. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

"mit képzelnek a tapasztalatlan fiúk először tanuljanak meg szexelni stb"


Ez egy baromság. Senki nem mond ilyet akinek egy csöpp esze van.

A szűz lányokra pedig tényleg vigyázni kell, és tényleg idő kell ahhoz, hogy kialakuljon a bizalom az iránt aki majd beléhatolhat. Mert a szüzesség elvesztése sok esetben fájdalmas és ha a lány nem bízik 100%-ig a partnerében és nem tud ellazulni, akkor akár elviselhetetlen is lehet számára és kihathat a későbbi szexuális életére.

A fiúknak az első csupán tapasztalat, tét nélküli szárnypróbálgatás.

2012. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

talán azért kell vigyázni egy szűz lányra, mert az 1. (nagy valószínűséggel) rohadtul fáj, ellenben a fiúkkal.

mellesleg lehet hogy jópáran kinevetik, szánalmasnak ítélik ha egy pasi még szűz, de azok ezerszer szánalmasabbak akik állandóan nyafognak, hisztiznek pasi létükre itt gykn, nemhogy tennének ellene! az ilyenek nem is férfiak! + egy férfiben legyen már annyi, hogy ne érdekelje ilyen témában mások véleménye!

2012. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos kor fölött már a lanyokra sem tekintenek hímes tojásként, eljuthatnak ők is ahhoz, hogy majdhogynem fintorogva elhajtsák őket, hogy "uhh basszus te szűz vagy? Na akkor várni kell, semmihez nem fog érteni, nem akar kipróbálni, tökölni kell vele, hogy ne fájjon, blabla" és mielőtt esélyt kapna már ki is dobták a csajt. Én ismerek ilyen eseteket. És egy fiú kb sosem tudja megbanni a szuzessege elvesztését.
2012. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy fiúnak a mai közgondolkodás szerint egy terminátornak kell lennie. az már más kérdés, hogy utána meg emiatt panaszkodnak a csajok.
2012. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En szuz vagyok, 20 eves es fiu. A normalis lanyoknak sokkal jobban kellekigy mintha mar elvesztettem volna :) es en is orulok hogy nem vesztettem el eddig akarkivel
2012. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

A kérdés jogos. Ha egy srácról kortól függetlenül kiderül, hogy szűz, akkor jön a lenyomoizás és a leb.zizás. Egy csaj szüzességétől persze essen mindenki hasra.

Olyan ez, mint amikor fiatal vagy és azért nem kapod meg a jól fizető állást, mert mi az, hogy nincs öt éves tapasztalatod. Ha még el sem kezdte, akkor miért kell így kiröhögni szerencsétlent?

De ha ez megnyugtat, én messziről kerülöm a szűzcsajokat. És nem azért, mert egy éretlen hülye gyerek vagyok, aki csak dugni akar.

2012. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

"A normalis lanyoknak sokkal jobban kellekigy mintha mar elvesztettem volna :)"


Persze. Kellesz lelki szemetesládának, akinek lehet panaszkodni, hogy az ügyeletes tahó hogyan b.szta át a fejét, de potenciális pasi jelölt sosem lesz belőled.


"es en is orulok hogy nem vesztettem el eddig akarkivel"


Újabb savanyú a szőlő rinyálás. Ha lett volna rá lehetőséged, már rég dugtál volna. Ne mondd már nekem, hogyha becsengetne hozzád egy bikinis 10/10-es csaj, aki csak annyi mond, hogy "dugj meg", elhajtanád a francba.

2012. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!