Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése van...

Szüzesség elvesztése van valamilyen hatással a hormonháztartásra és eből kifolyólag a menzeszre?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyanok írjanak, akik nem csak itt vagy ott olvastak vagy emlékeznek rá homályosan. Kerestem neten több féle módon is, de eléggé eltérő válaszokat kaptam eddig.

2012. nov. 11. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, de akár lehetsz terhes is, ha nem védekeztetek!
2012. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ebből*
2012. nov. 11. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi hatással semelyikre. 19L
2012. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy már az első alkalommal is terhes lehetek. védekeztük gumival.
2012. nov. 11. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Te nem érted édesem!

Ha csak elvette a szüzességed, de nem élvezett beléd, akkor semmi, de ha beléd ment el akkor igen!!!

2012. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

pont erről beszélek... (amúgy nem 15 éves vagyok, hogy hülyének kellene nézni) valaki azt írja, hogy igen, mert felborítja a hormoháztartást és ezért késik ( NEM AZÉRT MERT TERHES..) , de vannak olyanok is, akik azt írják, hogy semmi köze egymáshoz, meg olyan mintha tampont dugsz fel magadnak, attól se késik..


Szóval még1x: Arra lennék kíváncsi, hogy normális védekezés mellett tehetséges-e a menzesz késése, ha nem lettél terhes.

2012. nov. 11. 11:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, úgy nem lehetséges, akkor ott valami más lesz a háttérben.
2012. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szüzesség elvesztése után előfordulhat a menzesz késése, hiába biztos, hogy nem lettél terhes. Meg fog majd jönni:)
2012. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Baszod! Anyáddal nem szoktál ilyenekről beszélni?! Még egy kis kánikula miatt is tud késni több napot! Hát még ha stresszelsz hogy vajon terhes vagy-e!

Amúgy lehet, hogy még be sem állt a ciklusod, sőt, ha ilyen kicsi vagy még, mi a ráknak szexelsz?

2012. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont ezért írtam, hogy: Kérlek csak olyanok írjanak, akik nem csak itt vagy ott olvastak vagy emlékeznek rá homályosan.

Ebbe beletartozik, hogy a szülői mendemondáktól is kíméljenek a kedves válaszolók. Ez csak egy kérdés volt, egyáltalán nem késik a menzeszem, szóval nem személyes és ne hidd már magadat annyira okosnak, mert anyáddal megbeszélted, hogy a meleg miatt késik neked, amit amúgy honnan a viharból szültél? Olyanok válaszát várom, akik orvostól tudnak róla és ők kérdezték meg vagy biztos forrásból ( gondolok itt szakirodalomra például). Itt is látszik, hogy mindenki olvasott egyszer valahol valamit egy eldugott kis portálon, aminek semmi szakmai alapja nincs és utána úgy közli az informáációt, mintha már doktoria lenne...

És nem hiszem, hogy nálam idősebb lennél.. Szóval ne írj kérlek ilyenn degradáló hangnemben.

2012. nov. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!