Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig tűrnétek azt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek azt ha a pasitok az előre megbeszélt találkát bocsánat kérések közepette különböző okokból kifolyólag lemondaná, másnapra halasztaná?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mik a különböző okok, és hány évesek vagytok. 18 alatt teljesen elfogadhatónak tartom, hiszen korlátozottak a lehetőségei a felett, csak ha munka/tanulás, vagy valami tényleg sürgős dolog. Ha haverok miatt, azt nem.

F

2012. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer becsúszhat, hogy tényleg valami halaszthatatlan dolog miatt el kell csúsztatni a találkozót, de ez nagyban függ szerintem a koron kívül attól is, hogy mióta vagytok együtt illetve milyen mély a kapcsolatotok. Illetve tényleg az ok, hogy miért nem tudja az a dolgot áthelyezni máskorra.
2012. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát egymás után max 3szor. Utána kezdenék gyanakodni, hogy miért csinálja?

De ha random időpontokban, nem egymás után, akkor oké. De akkorse minden 2. talit. Szóval mértékkel.

2012. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy sárkány mindent meg lehet beszélni. De azért nem árt ha nyomós oka van rá, mert azt se szeretem ha hülyét csinálnak belőlem.
2012. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Milyen okból halasztja el, hányszor történik meg stb.

Ha egymás után többször megtörténne akkor szóvátenném.

2012. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!