Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyszerűen nem értem, hogy...

Egyszerűen nem értem, hogy bírja ki egy pasi, hogy vallási okokból kifolyólag, csak házasság után feküdjön le egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Én azt hittem ilyen felfogás már nincs... de van :|

nagyon fura, bár én azt gondolom, hogyha bnője lesz akkor nem fogja kibirni, a szükség törvényt bont alapon..

vagy mégsem?


2010. szept. 17. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
masztival
2010. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

hazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugsághazgsáhazugság!!


Ilyen nincs! A volt barátnőm apja lelkész volt ésa feleségét egy, a lányával egy idős kis szentlélekkel csalta. Nem bibliaolvasás volt, hanem tömény kúrás!

2010. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de elvileg az is bűn a kereszténység szerint..
2010. szept. 17. 23:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

vagy mégsem

Ha az ember eldöntött valamit, miért ne tarthatná magát ahhoz, mégha nehéz is? Az esküvői tortába sem kóstolgatok bele előre, hanem kivárom míg eljön az ideje, mégha egy ideig szemeznem is kell vele.

(A gyakorlati válasz pedig az előzőnél.)

2010. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
(Előzőnél: 23.38)
2010. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

23.45-re:

Ha ez igaz, le kell venni róla a palástot, nem méltó a szolgálatra. Ez egy szomorú és rossz példa. De ez még nem teszi hazugsággá a bibliai tanítást. Sok keresztyén ember (lelkész és nem lelkész) párkapcsolatát, házasságát lehetne pozitív példaként is hozni.

2010. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
ó igen. És ha kiderül házasság után, hogy vizszintesen nem összeillő a párocska, akkor mivan? Visszacsinálunk mindent? Vagy leéljük boldogtalanul együtt az életünket??
2010. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
82%
Miért, mit hiszel,hogy a férfiaknak nincs önmegtartóztatásuk ha a szexről van szó?
2010. szept. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Biztos,hogy van a férfiakban tartás,ha úgy nőtt fel,de tényleg olyan,hogy mi van ha szexben nem illik össze két ember?a kapcsolat fontos összetartó eleme az egymás boldoggá tevése,ebbe benne van a szex is. Nagyim mondja mindig jól..Olyan mint a cipő,előbb fel kell venni,ki kell próbálni,mielőtt megveszed és hazaviszed. :)

18/L

2010. szept. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
A vallás ennél nagyobb személyiségformálásra is képes. A vallási fanatikusok simán feláldozzák az életüket, vagy leölnek 500 embert, ha úgy gondolják.
2010. szept. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!