Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiú már együtt vagyok...

Van egy fiú már együtt vagyok 2hete és ő még szűz! én nem vagyok az! Mennyit várjak a szexel? Ha együtt leszünk akkor mit csináljak? Lány létemre vegyem a kezembe az irányítást? Milyen pózba csináljuk? Olyat mondjatok ami lehetőleg nem fájna neki!

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi fájna neki? neki nincs szűzhártyája ami fájjon.... ő a szűz és te kérded hogy mit csinálj?:D én se lenneék annak a pasinak a helyében. ő nem fogja akezébe venni az irányítást arra ne számíts. akkor csináljátok ha már felkészültetek rá. még ráértek.
2009. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de azt hallottam h a pasinak is fáj az első!és honnan veszem majd észre ha készen áll rá?
2009. aug. 13. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi a fene fájna neki? :D


20/F

2009. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?
2009. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Két hét az még nem idő. Ismerkedjetek, de ne rohand le. Ő a pasi, ha szűz akkor is és ha együtt akar lenni Veled, akkor tudni fogsz róla. Attól, hogy szűz, nem hülyegyerek:) De nekem úgy tűnik, hogy bár Te már nem vagy az, a tapasztalattól még messze állsz. Semmi nem fog fájni neki, max ha leharapod, de gondolom azt nem akarod:)
2009. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én 17 a pasim 18
2009. aug. 13. 22:05
 7/8 anonim válasza:

Már a kérdés hátterével is probléma van. Miért baj az, ha a lány irányít? Honnan veszed ezt a fájós dolgot? Max akkor fáj egy pasinak, ha letöröd vagy leharapod a farkát, de gondolom, ha külön kiemelted, hogy nem vagy már szűz, ezeket el tudod kerülni.

Egyébként bátorítsd nyugodtan, az ízlésednek megfelelően, úgyis látni fogod, hogy mikor van itt a nagy pillanat. És a lovagló pózt ajánlanám...

2009. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
91%
2 hét...az aztán akkora idő hogy már gondolkodnod kelljen azon h mikor legyen az első.Szerintem előbb meg kellene ismerned legalább egy kicsit de te tudod.Egy pasinak nem fáj az első...őket nem kell tágítani előtte..Ha ennyire értesz csak ehhez a témához akkor még tényleg várhatnál
2009. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!