Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm még szűz. És azt...

Meszaros2000 kérdése:

A barátnőm még szűz. És azt szeretném meg kérdezni hogy első alkalommal meddig nyomjuk? Ameddig el nem élvez? És hogy fogamzás gátlót hány éves kortol ajánljátok?

Figyelt kérdés
normális válaszokat ha lehet...

2012. nov. 13. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 18:21

Tudom... Csak a viccben eredetileg a nőgyógyász javasolta apukának a farkaspózt a 9. hónapra, azért mertem reagálni xD

2012. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezer bocsánat. :D Azt a viccet nem ismerem.

Amúgy mindketten 73%-osak vagyunk, most lehet sokan azt gondolják, hogy magamban beszélek. :D

2012. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 betlindis válasza:

mit meddig? tövig!:D

ábzmeg

bocsánat, a normális válasz: hát egy ilyen fiútól én is elélveznék nahallod :D:D

szóval

nem, nem fog elélvezni elsőre, annyira kicsi rá az esély, hogy elfelejtheted. fáj meg vérzik meg érzékeny meg minden fszom baja van ilyenkor a lányoknak.

fogamzásgátlót szedhet nyugodtan, ha már 16 éves, most már nagyon könnyű tablettákat lehet kapni.

2012. nov. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szedhet már nyugodtan gyógyszert, én 14 éves koromtól szedtem, nem azért, hogy a barátommal legyek ( nem is volt) hanem mert olyan problémám volt ami miatt felírták.
2012. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogy itt mennyi f.sz van!!,,Nyomd tövig,, meg ,,kurd meg rendesen,,!!Húúú lennétek csak ti szűz lányok,és tuti adnék nektek olyan kúrást,hogy egy életre elmenne a szextől a kedvetek!!Állatok vagytok!

Kérdező:addig csináld,amíg a lánynak is jó.Persze neki nem lesz olyan élvezetes,mivel a legelső alkalom fáj,és vérezni is fog.Lassan,óvatosan kezd el,aztán gyorsíthatsz,de ne úgy,mint ahogy azt a válaszolók tanácsolták,hogy kurd szét.Első alkalommal tuti,hogy nem fog elélvezni.Én kb a 10. alkalommal mentem el,aztán egy jó darabig megint nem tudtam.Légy a lánnyal türelmes,szexről szexre egyre jobb lesz.De az első pár alkalommal nagyon légy óvatos.

2012. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a kérdés alapján neked még szerintem nem kellene szexelned.

egyébként addig csináljátok amíg jól esik.elég nagy a valószínűsége,hogy a barátnőd nem fog elmenni az első alkalommal.

2012. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!