Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tisztázzuk, mikortól nem...

Tisztázzuk, mikortól nem számít egy fiú illetve egy lány szűznek?

Figyelt kérdés
Annyi verziót hallotam már és nem tudom akkor most hogy is van. Komolyan kérdezem, légyszi értelmes válaszokat. Köszönöm.
2009. aug. 15. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Fogadjunk, hogy te nyitottad a "Van rá esély, hogy teherbe esett? Légy szíves, írjatok" c. topikot tegnap.


Ott már kifejtettem Neked, hogy mikor szűz, és mikor nem szűz egy lány. A történtek szerint Te sem vagy már az!


(ha mégsem Te nyitottad, amit nem hinnék, akkor olvasd el a végét, és okosabb leszel!) :)

2009. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
24%
Onnantól nem szűz a lány,hogy átszakadt a szűzhártyája!A fiú pedig onnantól,hogy először betette a péniszét egy lány hüvelyébe!
2009. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

nos, valójában a szüzességed akkor veszted el, amikor egy fiú bedugja és ezzel (normál esetben) átszakítja a lány szűzhártyáját. azért írom h normál esetben, mert vannak ilyen elvetemül barmok, akik 2 centire dugják be a lány hüvelyébe a farkukat (értelmes emberek....) aztán ezmost kételyeket ébreszt, mert elvileg ilyet nemszoktak csinálni...:D

szóval ha 2 centire beléd dugja, akkor elvileg még szűz vagy, orvosilag. biológiailag.

ha uborkát dugsz fel magadnak, és átszakítod a hártyád, akkor nem vagy már szűz. csak ez megint egy olyan dolog h régebben eccerű volt megállapítani, mert normál esetben ez úgy műxik, h férfi bedugja, átszakad, elveszti a szüzességét. de mostmegmár ilyen elvetemült barmok uborkákat dugdosnak fel, meg 2 centire dugják be a péniszüket....:S ígymost utána kell gondolni h ki szűz még és ki nem.

2009. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, én is jókat szoktam mosolyogni, ezen a nem teljsen dugtam be, csak 4-5 cm-re! :))))
2009. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Nah figyelj..

Most gondolj bele, ha egy férfi behatol a nőbe akkor már nem szűz. Tök mindegy hány centire ! Ha 2 cm-re hatolt be, akkor se szűz.

Ha mondjuk 3x szeretkezett valaki a barátjával, de mondjuk nem szakadt át a szűzhártyája, akkor se mondhatod rá azt hogy szűz, pedig még megvan neki!


Szóval, ha meg egy uborkát nyomott fel magának valaki, úgy, hogy átszakította szűzhártyáját, akkor is szűz (mert férfi nem járt benne) csupán nincs szűzhártyája.


Az is szűznek számít, akinek pl sport közben szakad át, hiába nincs neki.


ennyi a lényeg. a nemi aktus :P

2009. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

az nemigaz h szűz még akkor ha egy uborkát dugott fel magának.

mert mopndjuk mivan akkor ha uborkázott, aztán talál egy fiút és aztmondja h ő már még szűz, aktusra kerül a sor, és nem vérzik, meg semmise, a fiú kérdőre vonja, mire a lány elmondja h hát egy uborka volt...:D:D sztem ez ge-cigáz. jobban jár ha aztmondja h már nem szűz, a szűzhártyája ugyanis már átszakadt.

2009. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

És aki lovagol átszakadt neki és amikor szeretkezik nem vérzik és nem is fáj neki?


Ez ugyanolyan, mégis szűz. Attól hogy feldugott magának egy uborkát még nem feküdt le senkivel.


Én sem véreztem az első szeretkezéskor és szűz voltam :P Még uborkát sem dugtam fel magamnak :P

A szűzhártya megléte vagy nem léte nem jelent semmit.

Nem egyenlő a szüzesség kérdésével.


Ha a pasi meg azért nem hiszi el, hogy szűz volt mert nem vérzett, akkor nincsenek meg a kellő fogalmai a dologról. :)

Azt bevallhatja a lány esetleg, hogy masztizott egy ubival, de nem feküdt le vele :D

2009. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

énsem véreztem első szex előtt, nemdugdtam fel magamnak semmit...

szerintem a szűz az akkoris az akinek ép a szűzhártyája és nemvolt még férfival. a nemszűz pedig, akinek nemép a hártyája és voltmár pasival. mert elvileg ez a 2 együtt jár.

a többi meg az extrém eset, azt mindenki döntse el maga, h szűznek vagy nemszűznek tartja e magát, ha uborkától szakadt át, vagy hasonlók.

2009. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

A szűzhártya átszakadhat ha:-nehezet emel valaki(nagyon nehezet)

-megerőltető sporttól

-vagy van olyan is,hogy úgy születik,hogy nincs

-a nem megfelelő méretű tampontól (még nem volt férfival,de normál vagy extra tampont használ)

-szexuális segédeszközöktől!

2009. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

fiú: elso aktus utan

lany: elso aktus utan, amelyben a szuzhartya atszakad

2009. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!