Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap lehet megtörténik?...

Holnap lehet megtörténik? Kicsit izgulok.

Figyelt kérdés
Holnap megyek át a barátomhoz. épp a héten említettem neki, hogy odaadnám neki a szüzességem, ha ő is szeretné. :) holnapra pedig áthívott, hogy segít valamit tanulni. szerintetek megfog történni?
2012. nov. 21. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az tőled is függ..
2012. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy van. lehet, hogy bepróbálkozik majd, de ha visszautasítod, nem fog toporzékolni mérgében
2012. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos hiedelmek szerint a sértetlen szűzhártya a nő „szüzességét”, vagyis szexuális tapasztalatlanságát bizonyítja. Ezért is hívják többnyire „szűzhártyának”, ami azonban babona.


A szűzhártyán általában több lyuk van, amelyek rugalmasak és lehetővé teszik egy ujj, vagy akár egy pénisz bevezetését, s ha a hártya elég rugalmas, akár szűzhártya sérülés mentesen is történhet az aktus. Másrészt a szűzhártya számos lánynál könnyen megreped, nemcsak közösülés, hanem tamponhasználat, vagy testi erőfeszítés, sport révén is. Ezért akinek már nem ép a hártya, attól még lehet hogy életében semmilyen szexuális létesítést nem folytatott senkivel. Néhány esetben a szűzhártya teljesen hiányzik születésétől kezdve.

Szűzhártya beszakadása nem fáj, és rendkívül ritka esetben vérzik, akkor is alig észrevehetően -ellentétben a hiedelmekkel mely szerint a lány olyan mészárszék szerű vérzésben részesült hogy elvérzett az ágyba és a fájdalomtól kitörtek a fogai-, nos ezeket azért találták ki hogy a lányokat félelemmel töltse el a szex gondolata is, és így nem akartak szexelni. Erre azért volt szükség hogy visszaszorítsák a nem kívánt terhességet mert régen máshogy nem tudtak védekezni. Azonkívül meggondolandó, hogy a sértetlen szűzhártyájú lányok esetleg már szeretkeztek orálisan, vagy análisan, mely intenzívebben hozzájárul az AIDS fertőzések terjedéséhez mint a hagyományos szex. Tehát mindenképpen védekezni kell óvszerrel, mert szűzhártya ide vagy oda, az nem bizonyíték a tényleges szüzességre.

2012. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na, mi volt ?:] írj privit kíváncsi vagyok
2012. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na mi volt?:D..engem is érdekelne :P..írj privit ;)
2012. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne irj már privit ;)
2012. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na mi volt??
2013. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor semmi :(
2013. febr. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!