Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj nekik ha én 15...

Miért fáj nekik ha én 15 évesen még szűz vagyok és az is akarok maradni egy jó ideig?

Figyelt kérdés

Az oszt.társaim szabályszerűen kivannak akadva hogy én 'szép lány' létemre még ártatlan vagyok. Nem értem őket..minden bajuk van az életfelfogásommal...nagyon szeretem őket, de nem értem meg miért baj ha még én nem vagyok rá érett. Talán kívülről 'nő' vagyok de belülről még egy álmodozós kislány. Én tudom hogy nem létezik herceg a fehérlovon, de szeretném szerelmesen, az igazival elveszteni. Miért baj ez? Talán a drága oszt.társaim érettebbek a 'tapasztalataik' miatt? Fuh k.vára érettek hát mondhatni a megszakításos védekezésükkel (mert gumit egy sem használ) meg a barátjuk agyba főbe csalja őket (2szememmel láttam, nem pletyka) most ez olyan jó? A másik dolog a tanulás. Nem vagyok stréber. De; nem szeretnék év végén a 2-esért kapálódzni ezért a legjobbaj kihozom mindenből.

Na most van egy jó pasi :$ aki sokaknak tetszik , és engem nézett ki magának...azt mondta neki nem kell sok r.banc meg ilyenek, nem tudom fogok-e járni vele, még csak ismerkedünk...

Na tök mind1 a kérdésem az; ha engem nem érdekel az ők 'szűztelenségük' akkor ők miért vannak ki 'tőlem'?


2012. nov. 21. 20:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy sokak szerint irigyek rám, de mostanába én is ezt érzem...
2012. nov. 21. 20:27
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
azért, mert nem normálisak. ne szégyelld ezt, bármennyire is próbálják azt sugallni, hogy ez gáz
2012. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha bírod akkor kitartasz, de szerintem nem fog menni.
2012. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

te és mondd, mégis ki nem xarja le a lotyó osztálytársaidat? Nőlj már ki az ovodából, és keress egy rendes pasit.

Ismerkedni attól még lehet a másik oldallal is, nem feltétlen fog minden pasi csak "arra" hajtani.

2012. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

te vagy a normális


15 évesen még gyerek a gyerek, a szexuális életre nem érett, főleg lelkileg.

2012. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy nem érdekelnek a pasik. Sőőt igenis érdekelnek de 'lassan' szeretnék haladni..és nekem sok amit az oszt.társaim sorolnak pl. hogy az egyik már nem lakik otthon :O.
2012. nov. 21. 20:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én 18 vagyok és még szűz, de nem beszélek róla, senkire nem tartozik. Mikor még gimis voltam, akkor lerendeztem annyival, hogy az én dolgom, én nem találtam olyat, aki bejött volna, a gimiben nem voltak valami helyes srácok, szabadidőmben meg inkább barátokkal voltam.


Most jutottam el arra a pontra, hogy ez a szüzesség téma túl van misztifikálva. Ránézésre nem lehet valakiről megállapítani szerintem, ismerek olyat, aki többek által "lúzernek" mondott srác, de már 14 éves korától járt egy csajjal és túlesett rajta, én meg egy ápolt, mondhatni hiú lány vagyok, mégsem volt komoly barátom.

Most nem írom le a szokásos közhely dumát, de csak magadért tedd, amit teszel, 2-3 év múlva lelépsz az oszt.társaid mellől és semmi közük nem lesz az életedhez, se nem támogatják, se nem hátráltatják. Szóval ne rájuk alapozz.

2012. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
egyértelműen irigység
2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
..mert a fiújához költözött. Hát sztem ez nem normális..csak nem értem őket. Más lenne a helyzet ha egy kis 'szürkeszűzegér' lennék vagy ha pl. lekurv.áznám őket (jogosan) de ezt így nem értem hiszen nem ítélem őket el (a szemükbe nem mondok semmit megtartom a véleményem)..
2012. nov. 21. 20:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi mindent elmondunk egymásnak és úgy érzem néha direktesen próbálnak 'sajnálni' azaz olyan lenézően mondják hogy 'hmm nem élvezed te az életet' csak azt nem értem nekik ez miért gond? Én jól meg vagyok a szüzességemmel is oké tetszenek fiúk meg minden de nem akarok olyan hirtelen mindent..
2012. nov. 21. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!