Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amelyik pasi 20 fölött szűz,...

Amelyik pasi 20 fölött szűz, abból "nőgyűlőlő" lesz?

Figyelt kérdés
Nap, mint nap találkozom, elkeseredett fiúk kérédesivel az oldalon, akik rengeteget szídják a nőket emiatt, én is az elkeseredettek táborát erősítem. Régen én is a nőket okoltam miatta, az útobbi pár évben rájöttem, 80% ban az én hibám, hogy szűz lúzer állapotban vagyok, maradék 20% a körülmények. Kitörni ebből az állapotból nem tudom kifogok, én nem hiszem, hogy sikerül. DE NEM AKAROK NŐGYŰLŐLŐ LENNI!!
2012. dec. 1. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, akkor hagyd a francba. Hidd el magadról, hogy jó pali vagy. Ha így nem megy, változtass valamit a külsődön, amitől jobban tetszenél magadnak. Legyen az haj, ruha, gyúrás tökmindegy.
2012. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Azok nem biztos hogy nőgyűlölők csak ribancgyűlölők nem ugyanaz a kettő.
2012. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ott a gond,hogy ezt gondolod magadról(szűz lúzer).

Én is szűz vagyok még,de nem gyűlölöm egyáltalán a nőket ezért,szimplán vannak ennél sokkal fontosabb dolgaim az életben.Párkapcsolatot persze én is szeretnék,de ha nem jön össze hát nem,nyitott szemmel járok a világban és majd összejön.Nem érzem magam ezáltal másnak,mint a többi ember ettől még.Neked is ezt ajánlom. :)

21/F

2012. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Inkább fásultak és beletörődők.
2012. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz kitörni?

Sajnos igen, a többség nőgyűlölő lesz, de ettől még nem biztos, hogy te is ilyen leszel.

2012. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem leszel ettől nőgyűlölő, főleg hogy már rájöttél, nem egyedül a nők "hibája", hogy szűz maradtál. Meg amúgy nem is hiba. Lehet, hogy csak éretlen voltál még egy kapcsolathoz (még 20onévesen sem feltétlenül felnőtt az ember!), vagy sokat csalódtál.

Sikerülni fog, ne aggódj, de egy jó tanácsot ha elfogadsz: NE a szüzességed elvesztése legyen az első, hanem hogy találj egy olyan lányt, akit szeretni tudsz, és aki viszontszeret! Akkor előbb-utóbb jön majd a szex is :-)


24/N

2012. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik nem fugg a masiktol szerintem. Attol, hogy a nok nagy resze rib@nc meg vannak rendesek koztuk is.
2012. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én például nem vagyok nőgyűlölő, és nem is hibáztatok senkit. Nekem ez az egész nem gáz, mégha mások ezt az álláspontot is akarják rám erőltetni. Eddig nekem így jöttek össze a körülmények, ezentúl majd lehet másképp jönnek majd össze. Bizakodok.

Ám görcsölni az egész szüzesség témán szerintem az a gáz. Mintha az ember annyira izgulna egy vizsga kellős közepén, hogy azt se tudja, hogy ő fiú-e vagy lány, nemhogy az anyagot, és ezért szúrja el az egészet, pedig tudná.


Ha meg végig ezen jár az agyad akkor javaslom kösd le magad valami hobbival. Ha nincs akkor találj ki egyet. Ha a körülmények engedik, esetleg vegyél kutyát. Nekem bevált.


22/f szűz

2012. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én király vagyok és szűz.Szóval cáfolva,mert nem gyűlölöm a nőket.Hülye az aki gyűlöli őket.

21/F

2012. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!