Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segitseg! Szoval en 8-kos...

Segitseg! Szoval en 8-kos vagyok es szóval néha kívánom a szexet. Ne nézzetek k*****nak. A kérdésem az hogy hány évesen normális elveszteni? És később szerintetek hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Amíg ez a kérdés felmerül benned, hogy jaj hogyan mondjam el anyukámnak, addig nem vagy rá készen!13-14 évesen meg pláne nem. Várjál még pár évet! Meg amúgy is, amíg nincs olyan fiú, aki sokat jelentene neked és neki is te, addig meg pláne ne gondolj ilyenre. Inkább babázzál még...
2012. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8.-as (nyolcadikas)
2012. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
14 évesen már nyugodtan kufircolhatsz
2012. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

"K" valaki a viselkedésétől lehet, nem a vágyaitól. Teljesen természetes, hogy kívánod a szexet. Az lenne baj, ha nem ébredeznének az ösztöneid. Szóval, megnyugodhatsz. De egy lelki érettség is kell ahhoz, hogy elkezd.


k**va akkor lesz valaki ha érdekből van a másikkal, magyarul eladja a testét, a szexualitását, anyagi javakért, stb. Vagy ha hűséget ígér és megcsalja a társát. Még azokat se tartom annak, akik sok férfivel lefekszenek, ha őszinte élvezetből teszik. Csak tegye nyílt/szex kapcsolatban és ne úgy, hogy mindegy neki, azt csinálnak vele, amit akarnak. Utóbbi inkább gyenge és igénytelen.

2012. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális dolog, hogy felébredtek a vágyaid, inkább akkor kellene megijedned, ha nem így lenne. Szerintem a te korodban még korai lenne a szex, inkább ismerkedj a saját testeddel. Egyébként nincs kimondottan olyan, hogy mikor normális elveszíteni a szüzességedet, de 14 évesen még ráérsz (attól függetlenül, hogy az osztályodban/korcsoportodban már hányan nem azok). Az a fő, hogy lelkileg is elég érett legyél, és hogy egy olyan fiúval legyen az első alkalom, akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást. Egy rossz élmény életre szóló testi-lelki gondokat okozhat, gondolom, ezt te sem kívánod magadnak. Úgyhogy szerintem inkább "játszadozz" magaddal, fedezd fel a tested. Anyukád meg valószínűleg nem nagyon örülne, ha utólag bejelentenéd, hogy már nem vagy szűz. Inkább legyetek olyan kapcsolatban, hogy bármit elmondhatsz neki, biztosan el fog látni jótanácsokkal, és ha eljön az ideje, akkor nem fogja tiltani a szexet, hanem jó szülőhöz illően gondoskodóan fog hozzáállni a dologhoz.
2012. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolso 2.-nek köszönöm.:)
2012. dec. 1. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

Minél később kezded a testi kapcsolatot, annál jobb!

2012. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: akkor ezzel a linkkel vigasztalhatod a sok itt író srácot, akik kétségbe vannak esve, hogy még mindig szüzek.:D


"A felmérések eredményeiből világosan kiderült, hogy ezek a fiatalok sokkal kevésbé sikeresek a munkájukban és a magánéletükben is, mint társaik, akik később léptek be a szexuális életbe."


Erre meg én vagyok az élő ellenpélda (nő vagyok). Nem írom, hogy nagyon korán kezdtem, de tény, hogy korán. Ma vezető beosztásban dolgozom, elég sikeres vagyok. És nem, nem azért, mert összefeküdtem a főnökeimmel, soha nem volt ilyen. Mindig tipikusan tök csóró barátaim voltak.

2012. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A vágyaid természetesek. Azért csak óvatosan az anyukával!
2012. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem az életkorod dönt, hanem hogy megtaláld az arra érdemes személyt, kellően felkészült és felelősségteljes legyél.

Én a 8. utáni nyáron vesztettem el, olyan személlyel történt, és olyan körülmények között, hogy nincs okom megbánni lassan 10 év elteltével sem.

2012. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!