Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segitseg! Szoval en 8-kos...

Segitseg! Szoval en 8-kos vagyok es szóval néha kívánom a szexet. Ne nézzetek k*****nak. A kérdésem az hogy hány évesen normális elveszteni? És később szerintetek hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 18:50
1 2
 11/14 mazsola888 válasza:
Szia!:) Én is 8-adikos vagyok és kééépzeld néha én is szoktam ilyet érezni,de belegondolok,hogy mindennek megvan a maga ideje,minden élettkornak megvan a maga újdonsága.Szóval ha 14 évesen elveszted 17 korodra már kiégsz.:) Nekem van egy barátom 7 hónapja ő 17 éves,de egyáltalán nem erölteti a sexet és csak pettingelni szoktunk.Az is nagyon izgi dolog:DÚgyhogy ha ennyire kívánod és persze van egy komoly barátod akit szeretsz és ő is téged,akkor inkább maradj ekkora korban a pettingnél.Amúgy is szerintem rossz emlék lenne,mert fájna is meg minden.
2012. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha 14 évesen elveszted 17 korodra már kiégsz"

Akkor ha te majd 18 évesen elveszted, ennyi erővel 21 évesen ugyanúgy kiégsz...

Ez egy hülyeség. Ez max akkor fordul elő, ha úgy váltogatja a partnert, mint a fehérneműt.

A fájdalom meg szintén nem kor függvénye. Mennyire szűk ott, megvan-e még a szűzhártya, mennyire figyel a partner ... Ezek befolyásolják, nem az, hogy hány éves.

Fölösleges riogatni egymást... Urban Legends...

2012. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy nem baj, ha már elveszted. Testileg ugyan érett vagy rá, lelkileg még semmiképp. És ha az első alkalom nem olyan, mint amilyennek lennie kell (lelkileg érett vagy, igazán szereted a partnered, és ő is téged, oda figyel rád, gyengéd), akkor az egész életedre kihathat, akár frigiddé is válhatsz. Az, hogy manapság mindenki ilyen korán kezdi, nem azt jelenti, hogy ez helyes. Max. azt, hogy valami nagyon nem jól van ezzel a világgal! Mellesleg én 20 és fél évesen vesztettem el, igenis kivártam az igazit, és úgy érzem, semmiről sem maradtam le, sőt büszke vagyok rá, hogy senki nem mondhatja rám, hogy "na, ez a k.... nekem is megvolt". Ne legyél ostoba ribi, csak mert mindenki az, ne rontsd el az életedet azzal, hogy ilyen korán kezded.
2013. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"8.-os fiú vok, irtóra vágyok egy kis ....ra , megb e/a szélhetjük és lesz ami lesz. "


Amúgy most komolyan. Ennyi idosen már a legtöbb lány maszturbál és nem lámpákat képzel el valszeg hanem húsvér .....kat szóval mindenkiben van egy kíváncsi vágy. És a legtöbb lány ennyi idosen már gondol azokra a dolgokra mint te, csak ok nem fogalmazzák meg. Nem vagy egyedül nyugi es k se.


25/f

2014. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!