Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Több mint egy éve vagyunk...

Több mint egy éve vagyunk távkapcsolatban a barátommal, nagyon szeretem és bízok benne, de nem tudom, lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Ő 18 éves, én 15 vagyok, és sajnos távkapcsolatba kényszerültünk a suli miatt, de nagyon szeretjük és támogatjuk egymást. Most a közeljövőben lesz egy lehetőség, hogy kettesben legyünk 6-7 óráig. Igazából nem terveztük, hogy akkor most, de tudom, hogy szeretné, csak megbeszéltük, hogy nem fog ezzel nyaggatni, hanem majd ha én kész vagyok rá. Egyébként nagyon megértő, és nem is erőlteti, meg egyébként is nagyon ritkán hozza fel, azt se azért, mert sürgetne. Nem félek, talán csak egy kicsit attól, hogy hallottam, hogy az első alkalom fáj. Az egyetlen komoly félelmem az, hogy neki nem lesz jó, mert tapasztalatlan vagyok. Amúgy meg nagyon megbízok benne és szeretem, tudom, hogy figyelne rám, csak nem tudom, hogy ez-e a megfelelő alkalom. Úgy érzem, hogy kész vagyok rá, de nem vagyok benne teljesen biztos, a kételyeim miatt. Szerintetek? Nem hiszem, hogy megbánnám utólag, mert tényleg nagyon szeretjük egymást, csak abban nem vagyok biztos, hogy tényleg pont akkor kéne-e....

#szex #szerelem #távkapsolat
2012. dec. 3. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél fáj az első alkalom ;) ez teljesen egyén től függ...Amúgy én a helyedbe várnék még egy keveset mert még nagyon Kételyes ez a "Téma".
2012. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pali1977 ***** válasza:
Több, mint egy éve? Ha eddig ibirta a srác, akkor ő is nagyon szeret téged, viszont semmit sem "KELL" egy kapcsolatban, mert minden igazi, jól működő kapcsolat a kompromisszumokról szól. Tehát már csak egy kérdés van, amit tisztáznod kell: TE... készen álsz rá?
2012. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem rég másokat kúrogat. Nem hinném hogy egy kis 15 éves lenne minden vágya...
2012. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez is egy vélemény, de én akkor is bízok benne és tudom hogy nem csal meg. lehet hogy hülye vagyok, de szerintem nem az a lényeg hogy "egy kis 15 éves" és itt egyáltalán nem a koromról van szó, hanem rólam. és ha ennyi ideig kibírta, aminek a nagy része távkapcsolat volt, akkor szerintem minden okom meg is van rá, hogy bízzak az érzéseiben.
2012. dec. 4. 19:12
 5/8 anonim válasza:
15 vagy, messze laksz, ő 18 simán beadhatja neked ezt a jó fiu dumát me anyit megér napi 10perc telefon vagy chet hogy ő legyen a jó fej és legyen egy kúrása egy messzi csajjal. hogy ismerted meg? cheten? meg am is 15 éves vagy szerintem a 17et kivárhatod utána anyit csinálhatjátok amenyit bírjátok. és am is mióta vagytok együtt? távkapcsolat nem tudni meddig húzza.. sorry ez van
2012. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Ha 15 vagy, tanuld a matekot.
2012. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
személyesen ismertem meg, 15 hónapja vagyunk együtt, előtte 3 évig legjobb barátok voltunk.
2012. dec. 7. 16:13
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, ha ez kérdés, akkor még nem vagy kész rá. Ha kész leszel, azt tudni fogod... ne félj kivárni
2012. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!