Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert van az a koztudatban,...

Miert van az a koztudatban, hogy az elso szex olyan nagy durranas, meg faj, stb? A fiatal lanyokat minek megremiteni? Egy kicsit faj, de egyaltalan nem nagy szam, a fekfajas, torokfajas neha sokkal rosszabb.

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
sok minden van a köztudatban ami enyhén szólva is túlzás, vagy fals.sajnos.
2012. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nagy durranás, mert ha elsőre mondjuk nem a szívszerelmed dug meg, hanem egy hajléktalan csöves, vagy a szomszéd kölök egy átivott éjszaka után, egy életre nyomot hagy benned. Na, azért.
2012. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van ez a köztudatban, de változtatni nem tusz rajta. És tényleg nem ez az egyetlen ilyen dolog!
2012. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
második, szövegértés.
2012. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert az elsőt örökre megjegyzed, a 20.-at meg nem. Ez olyan, hogy mindenki másképp éli meg, de az emberek szeretik riogatni a másikat.
2012. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mas, mint riogatas.

Az elso meg tenyleg fontos ( nekem rossz emlek), de nem fontosabb pl mint az elso munkahely, elso auto stb

2012. dec. 6. 13:16
 7/9 Traune ***** válasza:
sok ismerősöm mondta hogy nekik igenis nagyon fájt az első alkalom, ezért... van akinek fáj van akinek nem... ugyanúgy van aki vérzik az elsőnél és van aki nem
2012. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dionsyia ***** válasza:
Sokan szeretnek dolgokat drámaian megélni.Sok nó a szülést is valamitéléhetetlen valaminek írja, e aztán amikor megvolt, akkor csak pislogtam, hogy ennek kerítenek ekkora feneket??????? Valahogy így van a szüzességgel is. A lelki oldala ha rendben van, a testit bárki túléli.
2012. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dionsyia ***** válasza:
szóval túlélhetetlent akartam írni....
2012. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!