Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatal nő vagyok. Kb. két...

Fiatal nő vagyok. Kb. két hónapja kezdődött a szorongásom ami egyre rosszabb! Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Sokszor minden ok nélkük vagyok feszült ,ideges.Pánikrohamok gyötötrnek emiatt.Most már odáig jutottam,hogy a betegségektől is félek.Ha olvasok valahol egy betegségről és tüneteiről ,tuti ,hogy rövid időn belül produkálni is fogom ezeket!! Egyszerüen kivagyok .Nyugtatókat szedek .Nem tudom,hogy mit kéne csinálnom!! Próbálom lekötni magam de nem megy!Sokszor már a fejem is fáj!!Segítsetek mert már nem bírom!!!!
2009. okt. 15. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pszichológus.
2009. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is voltam így pár éve. a pszichológus is jó ötlet, de pl ha vannak barátaid beszélgess velük sokat és járj el sportolni. nekem az nagyon sokat segített. sokkal jobban éreztem magam utána. nekem is nyugattót írt fel az orvos, de egy két hét után abbahagytam mert nem akartam egész életemben nyugtatókon élni és kezembe vettem az irányítást és sikerült. de ha egyedül nem megy mindenképp kérj segítséget szakembertől.
2009. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amíg a barátaimmal vagyok addig semmi gond nincs.De utána kezdődik megint minden ugyan úgy!
2009. okt. 15. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Probalj Magne-b6 -ot venni !
2009. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt ugy hívják pánikbetegség.Nekem ez van,már vagy 4 éve.Nem szedeksemmit,mert nem akarok rászokni,illetve a betegség későbbi tünete,hogy félsz bevenni egy gyogyit,mert félsz a mellékhatásoktól..Nagyon nehéz.Én már hozzászoktam,megoldom fejben.Amikor érzem,hogy jön a zérzés,megpróbálok másra koncentrállni.Általában szemöldökötszedek,ezértmár jó vékony:)Nagyon nehéz ez tény.Ha gondolod menj eldokihoz,kapsz antidepresszánst,amitől zsong majd a fejed,meg szédülsz,és alszol...Sztem ezt fejben kell megoldanod,és kívánom,hogy sikerüljön.Hagonolod szívesen beszélgetek erről veled,privát e-mailbe.
2009. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!