Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyeden lévő anyukák hogyan...

Gyeden lévő anyukák hogyan viselitek/toleráljátok a férjetek csinos, fiatal, rosszabb esetben könnyűvérű/nyomulós kolleganőit?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok az 5 hónaőos kisfiammal és a férjem új kolléganőt kapott a leírt tulajdonságokkal felvértezve, én sajnos elég féltékeny vagyok.......

Hogyan kellene a céges estéket, tréningeket, sőt a mindennapi együtt ebédeléseket kezelnem?


2011. okt. 3. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Vagy megbízol a férjedben, vagy nem. Ha megbízol, akkor teljesen mindegy,hogy milyenek a kolléganők, megerőszakolni úgyse fogják. Rajta múlik, hogy történi-e valami.

Ha meg nem bízol meg benne, akkor nem tudom minek a házasság. Akkor nem sokat ér a kapcsolatotok.

2011. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy alkalomra mondjuk elmehetnél te is. Vidd a babát is és ebédeljetek így négyesben... Ezzel a tudtára adod, hogy mi a helyzet. Légy csinos és kedves.
2011. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Elküldöd a férjedet gyerse a gyerekkel, és eltartod a családot. Akkor neked lesznek fiatal kollégáid...


Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy ennyi eszük van a nőtársaimnak! Múlt héten is volt egy hasonló kérdés, nem ugyanez, de a lényeg az volt, hogy baba mellett féltékenykedett a csaj egy múlbeli valakire.


Könyörgöm, veletek él, tőletek született baba, értetek dolgozik! Régen rossz, ha érdeklik a csinos kolléganők, de ha mégis, ez baba előtt sem volt másképp, és akkor meg nem kellett volna szülni, ha nem tudsz megbízni benne.

2011. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

*Egy alkalomra mondjuk elmehetnél te is. Vidd a babát is és ebédeljetek így négyesben... Ezzel a tudtára adod, hogy mi a helyzet. Légy csinos és kedves.


Na, te se láttál még munkaebédet.

Oda nem való a család. Csinosan és kedvesen sem. Még a feleség sem, nemhogy egy baba.

De mindegy is, mert ha valaki akar valamit, nem fogja zavarni sem a feleség, sem a gyerek. Nyilván pontosan tudja, mi a helyzet, mert az ilyesmi nem titok a munkahelyen, pontosan tudom, kinek mi a családi állapota és hány gyereke van, pedig 300 fős a cég.

2011. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

hát céges rendezvényekre nem nagyon szokás családot vinni, még bulira sem, nemhogy ebédre....nálunk legalábbis nem...

az én párom kb 15 ilyen nővel dolgozik egy irodában, de most teljesen őszintén mondom: sosem érdekelt. Amíg este a közös otthonunkba jön haza, az én főztömet dicséri és nekem mondja, hogy szeret, mit aggódjak??? aki menni akar, az úgyis megy, ha nincs semmiféle kísértés ... aki meg nem akar, az csinos nők ellenére sem megy.

2011. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem teljesen természetes, hogy féltékeny vagy! Próbálj meg nem a legrosszabbra gondolni! Tereld el a gondolataidat a babával! Öltözz fel csinosabban, a hétköznapokon is, hogy szexisnek érezd magad, és hogy még jobban vonzódjon hozzád a férjed! És a legfontosabb: meg ne említsd a férjednek, hogy féltékeny vagy, mert nagyon rosszul jössz ki belőle!
2011. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Jaj de okos némelyikőtöt...hogy ne legyen féltékeny mikor folyamatosan otthon ül a házimunka és a xaros pelenkák közepette?? Mellesleg,én is megpróbáltam helyén kezelni a helyzetet és nem féltékenykefódni. Ennek az lett az eredmény hogy szintén 5 hónapos volt a babánk amikor beleszeretett az én drágám a még tőlem is fiatalabb kolléganőjébe....
2011. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
....és nem féltékenykedni-t akartam irni:-)
2011. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

engem se most, sem később nem fognak érdekelni a párom csinos és/vagy nyomulós kolléganői.

szerintem őt egy csapat sztriptíztáncosnővel összezárhatnám egy szobába, egyikhez sem nyúlna. maximálisan bízom benne, ha pedig mégis megtenné, akkor gondoskodna róla, h ne derüljön ki, és ne okozzon nekem ezzel fájdalmat.

én cserébe nem gyanúsítgatom, nem nyomozok utána.

2011. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Tett valamit az a kolléganő vagy csak szimplán jól néz ki? Ha semmit nem tett a férjeddel szemben (az mindegy, hogy mással szemben nyomulós, itt az a lényeg, hogy a férjeddel szemben milyen), akkor tedd túl magad ezen, mert semmi alapja a dolognak. Ha megbízol a férjedben. Ha nem, akkor ott problémák vannak, de ez már más kérdés.

Ha nyomul a kolléganő, akkor ismét az a kérdés, ennek ellenére megbízol-e a férjedben? Ebben az esetben lehet, hogy megkérhetnéd a férjed, hogy legyen a kolléganővel teljesen hivatalos, semmi "magánbeszélgetés". Persze, hogy így lesz-e azt nem tudom, ez már a férjeden múlik, hogy adja-e alá a lovat vagy sem.

2011. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!